Sopro KMT Plus - zaprawa z trasem do cegieł klinkierowych

2016-06-13 12:13
Zaprawa cementowa z trasem
Autor: SOPRO Zaprawa cementowa Sopro KMT Plus

Sopro KMT Plus to hydraulicznie wiążąca zaprawa cementowa z dodatkiem trasu. Zaprawa cementowa oferowana jest teraz także w kolorze alabastrowo - białym i przeznaczona jest przede wszystkim do murowania i fugowania cegieł klinkierowych.

Sopro KMT Plus to zaprawa do cementowa, która została opracowana głównie z myślą o dość wrażliwych cegłach klinkierowych o nasiąkliwości powyżej 10%. Zaprawa cementowa przeznaczona jest murowania i fugowania ścian konstrukcyjnych, fundamentowych oraz dekoracyjnych.

Dzięki zawartości w zaprawie cementowej trasu reńskiego, jak też specjalnie wyselekcjonowanych frakcji kruszywa dobrze przylega do cegieł oraz wyklucza powstawanie na nich nalotów wapiennych i przebarwień. Technologia murowania z całkowitym wypełnieniem spoin zapewnia swobodne spływanie wody po murze i szybkie wysychanie jego powierzchni po deszczu, dzięki czemu mur i spoiny są mniej podatne na zanieczyszczenia, wykwity i niszczący wpływ wody z opadów atmosferycznych.
Zaprawa cementowa Sopro KMT Plus zapewnia także wysoką przepuszczalność pary wodnej, zachowując tym samym wysoki poziom szczelności. Zaprawa jest ponadto elastyczna, co zapobiega powstawaniu rys skurczowych.

W ofercie Sopro dostępne są specjalne wzorniki, które ułatwiają dobranie kolory zaprawy do cegły klinkierowej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej