Skuteczne uszczelnienie na długie lata

2009-01-21 14:18
Skuteczne uszczelnianie na długie lata
Autor: Benjamin Moore

Moorelastic® 50 Years Siliconized Sealant to akrylowa masa z dodatkiem silikonu służąca do uszczelniania powierzchni zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz domu. Skutecznie wypełnia ona szczeliny i ubytki przy ościeżnicach, ramach okiennych, parapetach itp. Ze względu na wysoką odporność na warunki atmosferyczne, może być stosowany również do uszczelniania rynien lub sidingu.

Produkt marki Menjamin Moore charakteryzuje się wysoką elastycznością i trwałością. Wygodny aplikator oraz dobra przyczepność masy do podłoża pozwalają na wykonanie estetycznych i precyzyjnych uszczelnień. Otrzymana spoina jest odporna na działanie wilgoci, mikroorganizmów oraz promieniowanie UV. Zastosowanie specjalnej technologii w formule produktu eliminuje pojawienie się w jego strukturze cząsteczek powietrza.
Miejsca wypełnione masą łatwo utrzymać w czystości. Ewentualne zabrudzenia można zmyć bez obawy o uszkodzenie spoiny. Masa dostępna jest w kolorze białym, ale istnieje możliwość wykończenia jej farbami w zależności od potrzeb użytkownika.

Zastosowanie

Produkt może być stosowany do wypełniania szczelin w różnego rodzaju podłożach, m.in.:

  • drewnie,
  • metalu,
  • betonie,
  • cegle,
  • tynku,
  • płytach gipsowo-kartonowych,
  • szkle.

Przy zastosowaniu się do wytycznych producenta (Benjamin Moore & Co., USA), firma Benjamin Moore gwarantuje użytkownikowi 50-letnią gwarancję trwałości powstałej spoiny.

Masa dostępna jest w opakowaniach o pojemności 299 ml.

Skuteczne uszczelnianie na długie lata_małe
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej