Ściereczki do zadań specjalnych

2007-09-24 16:01

Ściereczki czyszczące dla instalatorów i montażystów to duża pomoc dla każdej ekipy remontowo-budowlanej. Pozwalają oczyścić zabrudzone powierzchnie z pozostałości po kleju, poliuretanowej pianie montażowej, silikonach, uszczelniaczach czy preparatach epoksydowych (preparaty epoksydowe to np. kleje epoksydowe, farby epoksydowe).

Ściereczki czyszczące Multi-Purpose Wipes Tytan Professional firmy Selena przeznaczone dla instalatorów i montażystów, malarzy, hydraulików, tynkarzy i wszystkich specjalistów od "mokrej i brudnej roboty". Dzięki profesjonalnej formule czyszczącej z powodzeniem radzą sobie z najtrudniejszymi do usunięcia plamami - z olejów, smarów, farby, kleju, silikonu, piany montażowej czy atramentu. Po zakończonej pracy ściereczki będą pomocne przy czyszczeniu narzędzi. Usuną również wszelkie zabrudzenia z rąk, dbając o skórę (dodatek witaminy E i aloesu zapobiega wysuszeniu dłoni). Mają również działanie antybakteryjne. Zabrudzenia uszczelniaczami, pianką PU lub klejami czyścić natychmiast po ich powstaniu, zanim ulegną utwardzeniu.
Produkt ten ma zastosowanie nie tylko w przypadku świeżych zabrudzeń - usuwa także plamy powstałe wcześniej, np. zabrudzenia ze starej farby (jednak wówczas trzeba kilkakrotnie powtórzyć czyszczenie).

Charakterystyka:


typ materiału: Thermobond PP /Viscose nasączany
szerokość chusteczki (mm): 300 lub 170 odpowiednio (+/-5)
długość (mm): 200 lub 170 odpowiednio (+/-5)
liczba w rolce: 80 lub 50 odpowiednio (+/-1)
przechowywanie: 24 miesiące w fabrycznym, zamkniętym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu, w temperaturze od +5 do +25oC. Po otwarciu opakowania fabrycznego okres przechowywania wynosi 12 miesięcy od momentu zdjęcia aluminiowej folii zabezpieczającej opakowanie.
Przy użyciu ściereczek przestrzegać zwykłych zasad higieny pracy, a w szczególności:
- unikać zanieczyszczenia skóry i oczu, zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza,
- po użyciu usuwać razem z odpadami gospodarczymi, nie wprowadzać do kanalizacji,
- chronić przed dziećmi.

Ściereczki dla instalatorów i montażystów Tytan Professional 17x17 cm.
Ściereczki dla instalatorów i montażystów Tytan Professional 20x30 cm.

Ściereczki do zadań specjalnych
Autor: Selena SA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej