Recepta na zabrudzenia przy pracach remontowo-budowlanych

2009-09-18 16:01
Recepta na zabrudzenia przy pracach remontowo-budowlanych
Autor: Den Braven

Dzięki profesjonalnej formule czyszczącej ściereczki okazują się pomocne przy wszelkiego rodzaju pracach remontowo-budowlanych. Dostępne są one w poręcznym opakowaniu, również w saszetkach, dzięki czemu przez długi czas zachowują swoje właściwości użytkowe.

Silikony, kleje, akryle, lakiery, oleje, smary, kit, tusz, żywice poliestrowe, jak również produkty na bazie cementu, takie jak fugi czy tynki, są problemem w momencie, kiedy chcemy się ich pozbyć nie tylko z konkretnej powierzchni czy używanych narzędzi, ale przede wszystkim z rąk. Czyszczenie skóry bywa niezwykle uciążliwe, a chwilami nawet bolesne. Mycie wodą ze zwykłym detergentem jest bezowocne, a dodatkowe pocieranie rąk szmatką nasączoną chemicznym rozpuszczalnikiem może spowodować podrażnienia skóry jak zaczerwienienie, pieczenie. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest użycie ściereczek czyszczących BRAVO firmy Den Braven, których bezpieczeństwo użytkowania zostało potwierdzone atestem dermatologicznym i atestem Państwowego Zakładu Higieny. Ponadto ściereczki czyszczące dedykowane są wszystkim tym, którzy dbają nie tylko o czystość, ale i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki dodatkom substancji zapachowych, witaminy E i Aloe Vera, ściereczki mają przyjemny oraz świeży zapach, a także głęboko nawilżają skórę dłoni.

Ściereczki mogą być wykorzystywane przy wszelkich pracach na budowie, w warsztacie, domu, garażu oraz ogrodzie. Ich zaletą jest fakt, że aby zlikwidować resztki brudu z danej powierzchni, wystarczy ją tylko przetrzeć. Ponadto nie pozostawiają one żadnych śladów na odzieży oraz są delikatne dla podłoża (nie powodują jego żółknięcia czy zmatowienia, np. w przypadku PVC).

Produkt występuje w trzech wariantach:

  • puszka – 80 ściereczek o wymiarach 20/30 cm (BRAVO Maxi),
  • puszka – 50 sztuk o wymiarach 17/17cm (BRAVO Standard), 
  • saszetka – 20 ściereczek o wymiarach 18/20 cm (BRAVO Saszetka).

Dzięki szczelnemu zamknięciu substancje, którymi są nawilżone ściereczki nie wietrzeją.
Okres przydatności do użycia wynosi 24 miesiące (z nienaruszoną folią zabezpieczającą). Po otwarciu należy produkt zużyć w ciągu 12 miesięcy.

Recepta na zabrudzenia przy pracach remontowo-budowlanych
Autor: Den Braven
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej