Porotherm DRYFIX - Złoty Medal MTP na targach BUDMA 2011

2011-01-10 12:00
Porotherm DRYFIX - system na medal!
Autor: Wienerberger

System Porotherm DRYFIX nagrodzono Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2011. Członkowie sądu konkursowego docenili produkt za najwyższy poziom jakości i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

– Złoty Medal BUDMA jest dla nas nagrodą wyjątkową, bo przyznaną dokładnie rok po wprowadzeniu Porotherm DRYFIX na rynek. Bardzo cieszy nas fakt, że w tak krótkim czasie produkt ten zdobył uznanie branży budowlanej – powiedział Jerzy Klimm z firmy Wienerberger.

Zobacz koniecznie: Murowanie ścian z pustaków na zaprawę w piance

Porotherm DRYFIX jest systemem murowania na zaprawę w piance nakładaną na pustaki za pomocą pistoletu. Stosuje się go na wielu polskich i zagranicznych placach budowy, m.in. w Austrii i w Czechach. Innowacyjna metoda murowania pozwala stawiać ściany szybciej i łatwiej niż przy wykorzystaniu tradycyjnej zaprawy. Pustaki DRYFIX dostępne są w różnych rozmiarach – od 8 do 44 cm. Dzięki temu można je stosować do budowy wszystkich rodzajów ścian, począwszy od działowych, na zewnętrznych jednowarstwowych kończąc. Co ważne, ściany wykonywane w systemie jednowarstwowym nie wymagają dodatkowego docieplania, zachowując jednocześnie bardzo wysokie parametry izolacji termicznej. Największą zaletą systemu jest możliwość wykonywania prac murarskich nawet w temperaturze do -5oC. Eksperci z branży budowlanej szacują, że dzięki temu sezon budowlany może się wydłużyć nawet o 2 miesiące.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej