Piany montażowe STYROPUK MONTAŻ

2013-07-11 23:56
Piany montażowe firmy IZOHAN
Autor: Izohan Piany montażowe z linii STYROPUK MONTAŻ: STYROPUK MONTAŻ 45 do aplikacji pistoletem, STYROPUK MONTAŻ w wersji wężykowej, STYROPUK MONTAŻ 65 do aplikacji pistoletowej

STYROPUK MONTAŻ to trzy niskoprężne poliuretanowe piany montażowe firmy IZOHAN, które znajdują szerokie zastosowanie przy pracach wykończeniowych i remontowych. Odpowiednie do montowania, uszczelniania, wypełniania, izolowania cieplnie i akustycznie.

Piany montażowe firmy IZOHAN

Wszytkie trzy produkty z linii STYROPUK MONTAŻ umożliwiają montaż i uszczelnienie drzwi i okien, nawet przy bardzo dużych szczelinach, które przekraczają szerokość 5cm. Sprawdzą się także w przypadku wypełniania otworów i pęknieć powstałych na skutek uderzeń, jak i uszczelniania elementów w szkieletach konstrukcji. Piany montażowe firmy IZOHAN można stosować do termoizolacji sieci wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania w kuchni, łazience, a także piwnicy. To również dobre rozwiązanie w przypadku izolacji cieplnej i akustycznej budynków oraz wszelkich urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Piany montażowe można stosować na podłożach takich jak beton, drewno, ceramika, PVC, styropiany czy tynki. Specjalna formuła produktów z linii STYROPUK MONTAŻ umożliwia przeprowadzenie prac także w warunkach niesprzyjających, takich jak niskie temperatury i wysoka wilgotność.

Produkty z linii STYROPUK MONTAŻ

  • Piana montażowa STYROPUK MONTAŻ 45 w wersji wężykowej umożliwia sprawne nakładanie produktu bez konieczności zakupu specjalistycznych narzędzi, jak np. pistolet aplikacyjny. Dostępna w puszczce o pojemności 750 ml.
  • Dwa warianty do aplikacji pistoletowej – STYROPUK MONTAŻ 45 (pojemność 750 ml), oraz przeznaczony dla dużych powerzchni super wydajny STYROPUK MONTAŻ 65 (dostępny w pojemności 900 ml).
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej