Piana do montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej

2010-05-28 15:45
Piana instalacyjna Tytan Professional  WOD–KAN
Autor: Selena

Piana instalacyjna jest przeznaczona do prac przy montażu instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych oraz c. o. 

Piana instalacyjna Tytan Professional WOD-KAN firmy Selena to niskoprężna piana w wersji wężykowej, zalecana do stosowania przy wypełnianiu przepustów rurowych oraz wolnych przestrzeni wokół rur, jak również izolacji termicznej i akustycznej rur, brodzików i wanien. Dzięki swoim właściwościom, produkt jest pomocny w pracy montażystów i instalatorów.

Zobacz koniecznie: Drenaż zewnętrzny i odwodnienie budynku

Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do materiału PCV i gładkich powierzchni rur oraz typowych materiałów budowlanych, co znacznie ułatwia prace instalacyjne. Produkt wypełnia oraz izoluje termicznie i akustycznie rury, kanały i przepusty, a dzięki właściwościom dźwiękoizolacyjnym jest również rekomendowany do montażu instalacji niskoszumowej. Dodatkowo piana charakteryzuje się wysoką odpornością na pleśń i grzyby oraz niską chłonnością wody, co decyduje o jej specjalistycznym przeznaczeniu. Dzięki zastosowaniu elastycznego wężyka oraz możliwości dozowania piany w każdej pozycji roboczej, aplikacja piany jest niezwykle łatwa dla użytkownika. Podczas stosowania produktu nie dochodzi do emisji szkodliwego MDI.

Dane techniczne
wydajność [l] do 47
czas wstępnej obróbki [min] 60
czas pełnego utwardzania [h] 24
klasa palności B3/F (DIN 4102/ EN13501-1)
temp. pracy (podłoża) [oC] od 0 do +30
temp. puszki [oC] od 0 do +30
chłonność wody [%] 1,5 
współczynnik przewodzenia ciepła [W/(mK)] 0,035 DIN 52612
kolor zielony 

Piana instalacyjna Tytan Professional  WOD–KAN
Autor: Selena S.A.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej