Mieszanka mineralno-asfaltowa IZOHAN IZOBUD RR do naprawy nawierzchni drogowych

2016-04-13 15:52
mieszanka do naprawy nawierzchni asfaltowych
Autor: brak danych

IZOHAN IZOBUD RR to gotowa do użycia mieszanka mineralno-asfaltowa przeznaczona do naprawy ubytków w nawierzchniach asfaltowych i betonowych.

IZOHAN IZOBUD RR to urabialna, gotowa do użycia mieszanka z kruszywa łamanego o uziarnieniu od 0 do 8 mm i modyfikowanego lepiszcza drogowego. Produkt zapewnia szybką i łatwą naprawę asfaltowej lub betonowej nawierzchni. Co ważne, naprawę nawierzchni można wykonywać w szerokim zakresie temperatur (od -10°C do +30°C), a ruch pojazdów możliwy jest zaraz po skończonej naprawie.

Mieszanka IZOHAN IZOBUD RR uzupełnia w nawierzchniach ubytki i wyboje powstałe w wyniku np. degradacji ujemnymi temperaturami czy robotami instalacyjnymi. Mieszanka polecana jest również do uzupełniania dylatacji czy wyrównywania lub profilowaniu nawierzchni dróg i chodników.

Produkt oferowany jest w 25-kilogramowych opakowaniach.

mieszanka asfaltowa do naprawy dróg
Autor: Izohan ZOHAN IZOBUD RR
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej