Masy szpachlowe weber.floor 4045 i weber.floor 4020

2015-10-13 12:54
masa szpachlowa weber
Autor: Weber Błyskawiczna masa szpachlowa weber.floor 4045

Masy szpachlowe weber.floor 4045 oraz weber.floor 4020 to produkty przeznaczone do wykańczania podłóg. Najnowsze masy szpachlowe mają korzystne właściwości robocze, w tym zdolność samowysychania, co znacznie przyspiesza prace wykończeniowe.

Masa szpachlowa weber.floor 4045

Cementowa masa szpachlowa przeznaczona do układania ręcznego. Daje gładkie, twarde i wytrzymałe warstwy o szerokim zakresie grubości – od 1 mm do 50 mm. Masa szpachlowa szybko wiąże i ma właściwość samowysychania (całość wody zarobowej jest wiązana chemicznie) - układanie wykładzin jest możliwe już po 2 godzinach od ułożenia podkładu.
Zastosowanie masy szpachlowej weber.floor 4045
Produkt nadaje się zarówno do szpachlowania, wyrównywania lub wygładzania podłoży pod dowolne rodzaje wykładzin, a także do napraw, wypełniania ubytków i profilowania spadków oraz stopni schodów i podestów. Może być stosowany na podłożach betonowych, jastrychach cementowych, podkładach anhydrytowych lub płytkach ceramicznych. Masę szpachlową można także układać na podłożach z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Sprawdza się w każdego typu pomieszczeniach, w tym także mokrych (np. łazienka, kuchnia).
Produkt uzyskał certyfikat GEV EMICODE® EC1 PLUS świadczący o najniższej emisyjności lotnych związków organicznych.
Klasyfikacja wg PN-EN 13813: CT-C30-F7
Opakowania: worki 25 kg, palety 42 x 25 kg = 1050 kg

Masa szpachlowa weber.floor 4020

Samopoziomująca, cementowa masa szpachlowa przeznaczona do wykonywania cienkowarstwowych wylewek samopoziomujących grubości od 1 mm do 10 mm, metodą ręczną lub maszynową. To masa samowysychająca, bez konieczności odparowywania wody. Umożliwia ruch pieszy po upływie ok. 2 godzin, a montaż wykładzin można przeprowadzić w ciągu 24 godzin od wylania masy. Produkt daje gładkie i twarde posadzki o niskiej wartości skurczu liniowego (bezpieczna aplikacja nawet na bardzo dużych powierzchniach).
Zastosowanie masy szpachlowej weber.floor 4020
Masę szpachlową można stosować na podłożach betonowych, jastrychach cementowych, podkładach anhydrytowych, asfaltowych, płytkach ceramicznych pod cienkie i grube wykładziny dywanowe, PVC, korkowe, parkiet, panele itp. Nadaje się do wygładzania jastrychów z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Zaprawa szpachlowa przeznaczona jest do stosowania w budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej.
Klasyfikacja wg PN-EN 13813: CT-C25-F6
Opakowania: worki 25 kg, palety 42 x 25 kg = 1050 kg

zaprawa szpachlowa samopoziomująca
Autor: Weber Samopoziomująca masa szpachlowa Weber.floor 4020
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej