Masa dekoracyjna z efektem betonu - Colorado® Nano Concrete Effect

2016-07-20 10:52
dekoracja ścienne z efektem betonu
Autor: Benjamin Moore Przykładowy wzór uzyskany masą dekoracyjną Colorado® Nano Concrete Effect. Masa nadaje się do wykańczania ścian w każdym pomieszczeniu, również w kuchni czy łazience

Colorado® Nano Concrete Effect to gotowa masa mineralno - akrylowa z nanotechnologią, dzięki której można uzyskać dekorację ścienną przypominającą beton architektoniczny. Dekoracyjną masę wykończeniową wprowadził Benjamin Moore.

Masa mineralno-akrylowa Colorado® Nano Concrete Effect naśladuje powierzchnię surowego betonu architektonicznego z charakterystycznymi wżerami. Dekoracja ścienna oferowana jest w kolorze Silver Shadow i w łatwy sposób można jej nadać różne wykończenie: od powierzchni chropowatej, z wżerami, po wygładzoną aż do lekkiego wybłyszczenia.

Właściwości masy dekoracyjnej

W składzie produktu zastosowano wytrzymały nanokompozyt, dzięki któremu dekoracja ścienna wysoką odporność mechaniczną. Masa jest odporna na działanie mikroorganizmów i trwała. Może zastąpić tynk cementowo-wapienny. Masa dekoracyjna ma plastyczną konsystencję, dzięki czemu łatwo się ją nanosi. Wykończenie ściany nie musi być jednolite. Ścianom można nadawać rozmaite faktury i wzory - w swieżej masie można odciskać np. deski, sznurki, koronki, liście czy tkaniny o wyrazistym splocie.

Dane techniczne:
wydajność: 1,4 - 1,8 kg/m² przy jednowarstwowej aplikacji zależnie od metody oraz wybranego efektu.
narzędzie do nanoszenia masy: metalowa paca
opakowanie: 10 kg, 20 kg

masa Colorado® Nano Concrete Effect
Autor: Benjamin Moore Masa dekoracyjna Colorado® Nano Concrete Effect
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej