Masa dekoracyjna z efektem betonu - Colorado® Nano Concrete Effect

2016-07-20 10:52
dekoracja ścienne z efektem betonu
Autor: Benjamin Moore Przykładowy wzór uzyskany masą dekoracyjną Colorado® Nano Concrete Effect. Masa nadaje się do wykańczania ścian w każdym pomieszczeniu, również w kuchni czy łazience

Colorado® Nano Concrete Effect to gotowa masa mineralno - akrylowa z nanotechnologią, dzięki której można uzyskać dekorację ścienną przypominającą beton architektoniczny. Dekoracyjną masę wykończeniową wprowadził Benjamin Moore.

Masa mineralno-akrylowa Colorado® Nano Concrete Effect naśladuje powierzchnię surowego betonu architektonicznego z charakterystycznymi wżerami. Dekoracja ścienna oferowana jest w kolorze Silver Shadow i w łatwy sposób można jej nadać różne wykończenie: od powierzchni chropowatej, z wżerami, po wygładzoną aż do lekkiego wybłyszczenia.

Właściwości masy dekoracyjnej

W składzie produktu zastosowano wytrzymały nanokompozyt, dzięki któremu dekoracja ścienna wysoką odporność mechaniczną. Masa jest odporna na działanie mikroorganizmów i trwała. Może zastąpić tynk cementowo-wapienny. Masa dekoracyjna ma plastyczną konsystencję, dzięki czemu łatwo się ją nanosi. Wykończenie ściany nie musi być jednolite. Ścianom można nadawać rozmaite faktury i wzory - w swieżej masie można odciskać np. deski, sznurki, koronki, liście czy tkaniny o wyrazistym splocie.

Dane techniczne:
wydajność: 1,4 - 1,8 kg/m² przy jednowarstwowej aplikacji zależnie od metody oraz wybranego efektu.
narzędzie do nanoszenia masy: metalowa paca
opakowanie: 10 kg, 20 kg

masa Colorado® Nano Concrete Effect
Autor: Benjamin Moore Masa dekoracyjna Colorado® Nano Concrete Effect
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej