Kleje/uszczelniacze - seria X-POLYMER

2015-01-02 10:47
kleje uszczelniacze
Autor: Den Braven Najnowsze kleje-uszczelniacze: X-POLYMER Metal, X-POLYMER Bezbarwny, X-POLYMER Dach, X-POLYMER Dom & Wnętrze

Den Braven proponuje cztery kleje-uszczelniacze X-POLYMER. Są to: X-POLYMER Bezbarwny, X-POLYMER Dom & Wnętrze, X-POLYMER Metal oraz X-POLYMER Dach. Nowe kleje-uszczelniacze to produkty jednoskładnikowe, opracowane na bazie najnowocześniejszej technologii silanowej HD Polymer. Co to oznacza?

Kleje-uszczelniacze w technologii HD Polymer

Kleje-uszczelniacze na bazie HD Polimeru zyskały lepsze właściwości. Kleje-uszczelniacze wyróżnia wysoka, trwała elastyczność, zachowywana nawet w szerokim zakresie temperatur. Wykonane połączenia po utwardzeniu pozostają elastyczne nawet w temperaturze od -40°C do +90°C, nie kruszą się, nie pękają czy odklejają. Wykazują maksymalną przyczepność do większości podłoży budowlanych, zarówno porowatych, jak i gładkich, suchych i wilgotnych. Kleje-uszczelniacze są odporne na czynniki atmosferyczne oraz grzyby i i pleśnie. Są także odporne mechanicznie, w tym na drgania, wibracje czy ruchy związane z naturalną pracą materiałów budowlanych.

W skład serii klejów-uszczelniaczy wchodzą:
X-POLYMER Bezbarwny - umożliwia wykonanie przezroczystej fugi, którą po utwardzeniu można dowolnie malować. Polecany do wykonywania różnego typu uszczelnień wewnątrz pomieszczeń, klejenia elementów wykończeniowych (szkła, witryn i mebli).

X-POLYMER Dom & Wnętrze
- przeznaczony jest do prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Sprawdza się przy wykonywaniu połączeń konstrukcyjnych oraz dylatacji, a także prac wykończeniowych w pomieszczeniach sanitarnych. Uszczelniacz dostępny jest w kolorach: białym, czarnym, brązowym i szarym.

X-POLYMER Metal - charakteryzuje się aluminiowym kolorem i metalicznym połyskiem. Polecany do uszczelniania kanałów wentylacyjnych oraz różnego rodzaju elementów ze stali, aluminium, ocynku czy emalii.

X-POLYMER Dach - wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Polecany do naprawy pokrycia dachowego z dachówek ceramicznych i cementowych, a także blachodachówki oraz orynnowania. Wykorzystywany przy różnego rodzaju obróbkach blacharskich. 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej