Kleje-uszczelniacze X-POLYMER do prac remontowo-budowlanych

2017-01-26 14:41
klej-uszczelniacz X-Polymer
Autor: Den Braven

X-POLYMER to seria specjalistycznych uszczelniaczy-klejów opracowanych na bazie technologii silanowej HD Polymer. Produkty chemii budowlanej o szerokim zakresie stosowania opracowała firma Den Braven.

Dla usprawnienia prac remontowo-budowlanych i ułatwienia wyboru odpowiedniego produktu w miejsce 4 klejów-uszczelniaczy wprowadzono tylko 2: X-POLYMER DO WSZYSTKIEGO (biały, szary, brązowy i czarny) oraz X-POLYMER DO WEWNĄTRZ w wersji bezbarwnej i metalizowanej aluminiowej.

Właściwości klejów-uszczelniaczy X-POLYMER

To jednoskładnikowe, trwale elastyczne masy, które wykazują dużą elastyczność w szerokim zakresie temperatur od -40°C do +90°C. Trwale łączą, przenosząc odkształcenia materiałów, nie kruszą się i nie pękają, zapewniają szczelność. Ich zaletą jest bardzo dobra przyczepność do większości podłoży budowlanych, w tym gładkich i porowatych, suchych i wilgotnych, chłonnych i niechłonnych, zarówno w pionie, jak i w poziomie, wewnątrz i na zewnątrz, bez konieczności gruntowania.

Zastosowanie

X-POLYMER DO WEWNĄTRZ polecany jest do różnorodnych uszczelnień oraz przyklejania drobnych elementów wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń.X-POLYMER DO WSZYSTKIEGO to uniwersalny produkt do prac remonowo-budowlanych we wnętrzach, jak i na zewnątrz.
Produkty X-POLYMER przeznaczone są do fugowania, trwałego uszczelniania, przyklejania materiałów budowlanych i elementów wykończeniowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej