Kleje-uszczelniacze X-POLYMER do prac remontowo-budowlanych

2017-01-26 14:41
klej-uszczelniacz X-Polymer
Autor: Den Braven

X-POLYMER to seria specjalistycznych uszczelniaczy-klejów opracowanych na bazie technologii silanowej HD Polymer. Produkty chemii budowlanej o szerokim zakresie stosowania opracowała firma Den Braven.

Dla usprawnienia prac remontowo-budowlanych i ułatwienia wyboru odpowiedniego produktu w miejsce 4 klejów-uszczelniaczy wprowadzono tylko 2: X-POLYMER DO WSZYSTKIEGO (biały, szary, brązowy i czarny) oraz X-POLYMER DO WEWNĄTRZ w wersji bezbarwnej i metalizowanej aluminiowej.

Właściwości klejów-uszczelniaczy X-POLYMER

To jednoskładnikowe, trwale elastyczne masy, które wykazują dużą elastyczność w szerokim zakresie temperatur od -40°C do +90°C. Trwale łączą, przenosząc odkształcenia materiałów, nie kruszą się i nie pękają, zapewniają szczelność. Ich zaletą jest bardzo dobra przyczepność do większości podłoży budowlanych, w tym gładkich i porowatych, suchych i wilgotnych, chłonnych i niechłonnych, zarówno w pionie, jak i w poziomie, wewnątrz i na zewnątrz, bez konieczności gruntowania.

Zastosowanie

X-POLYMER DO WEWNĄTRZ polecany jest do różnorodnych uszczelnień oraz przyklejania drobnych elementów wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń.X-POLYMER DO WSZYSTKIEGO to uniwersalny produkt do prac remonowo-budowlanych we wnętrzach, jak i na zewnątrz.
Produkty X-POLYMER przeznaczone są do fugowania, trwałego uszczelniania, przyklejania materiałów budowlanych i elementów wykończeniowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej