Klej gipsowy ACRYL-PUTZ®

2014-07-14 13:04
klej montażowy
Autor: brak danych

Śnieżka zmieniła szatę graficzną opakowania Kleju Gipsowego KG31 ACRYL-PUTZ®. Nowy wygląd opakowania Kleju Gipsowego KG31 ACRYL-PUTZ® jest spójny z pozostałymi produktami tej serii oraz z aktualnym systemem identyfikacji wizualnej marki Śnieżka. Klej montażowy ACRYL-PUTZ® przeznaczony jest do prac remontowo-budowlanych – montażu płyt gipsowo-kartonowych oraz płyt izolacyjnych.

ACRYL-PUTZ® KG31 Klej Gipsowy w postaci suchej masy, przeznaczony jest do rozrobienia z wodą (ok. 1 kg suchej masy na 0,5l wody). Odznacza się dobrą przyczepnością i dużą siłą wiązania. Klej montażowy jest plastyczny, co ułatwia jego stosowanie, a jednocześnie wytrzymały, dając trwałe i mocne połączenia. Parametry techniczne kleju gipsowego uzyskano, dzięki składowi chemicznemu - zawartości włókien celulozowych oraz specjalnej żywicy polimerowej.

Zastosowanie kleju montażowego

Klej Gipsowy ACRYL-PUTZ® KG31 polecany jest do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych, płyt zespolonych do izolacji cieplnej i akustycznej, montażu elementów sztukaterii gipsowej oraz do usuwania nierówności ścian i tynków wewnątrz budynku.

Dane techniczne:
Opakowanie: worek papierowy pojemności 20 kg
Postać: sypka
Kolor: biały
Wydajność: zależna od grubości warstwy -  2,5 - 3 kg/m² płyty gipsowo-kartonowej

klej montażowy
Autor: FFiL Śnieżka S.A. Klej Gipsowy ACRYL-PUTZ® KG31
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej