IZOHAN IZOBUD WK plus - lepik do montażu materiałów izolacyjnych

2015-05-04 13:54
lepik na zimno zastosowanie
Autor: Izohan Przykłady zastosowań lepiku IZOHAN IZOBUD WK plus

Firma IZOHAN Grupy Atlas wprowadza dyspersyjny lepik o przyspieszonym wiązaniu - IZOHAN IZOBUD WK plus. Lepik przeznaczony jest do montażu na zimno materiałów izolacyjnych i termoizolacyjnych.

IZOHAN IZOBUD WK plus to dyspersyjna, asfaltowo-kauczukowa, bezrozpuszczalnikowa masa hydroizolacyjno-klejąca, stosowana na zimno. Lepik polecany jest do montażu materiałów izolacyjnych i termoizolacyjnych, m.in. płyt EPS i XPS oraz twardych płyt z wełny mineralnej na podłożach nienasiąkliwych (blachy, papy, izolacje bitumiczne) i nasiąkliwych (beton). Lepik na zimno przystosowany jest również do przyklejania styropapy, papy do styropianu oraz łączenia styropianu i papy przy izolacji oraz termoizolacji dachów. Produkt może być wykorzystywany także do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowej.

Lepik szybko wiąże. Wyróżnia go wysoka siła klejenia dzięki zastosowaniu w jego składzie wodnej emulsji uszlachetnionych asfaltów oraz wypełniacza mineralnego w postaci modyfikowanych cementów. Lepik IZOHAN IZOBUD WK plus nie zawiera rozpuszczalników organicznych, co umożliwia stosowanie go w bezpośrednim kontakcie z każdym rodzajem płyt termoizolacyjnych.
Lepik dostępny jest w opakowaniach pojemności 16 kg. Jest łatwy w użyciu. Można go nakładać pacą lub szpachelką, metodą „na placki”.

lepik na zimno
Autor: Izohan Lepik IZOHAN IZOBUD WK plus - dyspersyjny, o przyspieszonym wiązaniu
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej