IZOHAN IZOBUD WK plus - lepik do montażu materiałów izolacyjnych

2015-05-04 13:54
lepik na zimno zastosowanie
Autor: Izohan Przykłady zastosowań lepiku IZOHAN IZOBUD WK plus

Firma IZOHAN Grupy Atlas wprowadza dyspersyjny lepik o przyspieszonym wiązaniu - IZOHAN IZOBUD WK plus. Lepik przeznaczony jest do montażu na zimno materiałów izolacyjnych i termoizolacyjnych.

IZOHAN IZOBUD WK plus to dyspersyjna, asfaltowo-kauczukowa, bezrozpuszczalnikowa masa hydroizolacyjno-klejąca, stosowana na zimno. Lepik polecany jest do montażu materiałów izolacyjnych i termoizolacyjnych, m.in. płyt EPS i XPS oraz twardych płyt z wełny mineralnej na podłożach nienasiąkliwych (blachy, papy, izolacje bitumiczne) i nasiąkliwych (beton). Lepik na zimno przystosowany jest również do przyklejania styropapy, papy do styropianu oraz łączenia styropianu i papy przy izolacji oraz termoizolacji dachów. Produkt może być wykorzystywany także do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowej.

Lepik szybko wiąże. Wyróżnia go wysoka siła klejenia dzięki zastosowaniu w jego składzie wodnej emulsji uszlachetnionych asfaltów oraz wypełniacza mineralnego w postaci modyfikowanych cementów. Lepik IZOHAN IZOBUD WK plus nie zawiera rozpuszczalników organicznych, co umożliwia stosowanie go w bezpośrednim kontakcie z każdym rodzajem płyt termoizolacyjnych.
Lepik dostępny jest w opakowaniach pojemności 16 kg. Jest łatwy w użyciu. Można go nakładać pacą lub szpachelką, metodą „na placki”.

lepik na zimno
Autor: Izohan Lepik IZOHAN IZOBUD WK plus - dyspersyjny, o przyspieszonym wiązaniu
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej