Impregnat Express Ogród Drewnochron

2016-04-12 9:27
impregnat do drewna Drewnochron
Autor: Drewnochron Express Ogród Drewnochron

Impregnat Express Ogród Drewnochron przeznaczony jest do ochrony i dekoracyjnego malowania drewna. Kompozytowa powłoka impregnatu do drewna tworzy powłokę hydrofobową chroniącą drewno przed wodą.

Jak działa Impregnat Express Ogród Drewnochron

Impregnat do drewna skutecznie chroni je przed działaniem czynników atmosferycznych, a także przed rozwojem grzybów pleśniowych i glonów oraz promieniowanie UV. Preparat astosowany zgodnie z instrukcją zabezpiecza malowane drewno do 4 lat. Drewnochron jest wodorozcieńczalny, dzięki czemu praktycznie bezwonny. Szybko schnie.

Dekoracyjne malowanie drewna

Oprócz działania ochronnego Impregnat Express Ogród Drewnochron podkreśla strukturę drewna, uwydatniając jego naturalne usłojenie. Impregnat dostępny jest w 6 najpopularniejszych kolorach: kasztan, orzech ciemny, dąb, cedr i palisander średni oraz szary.

Sposób nanoszenia Drewnochronu

Preparat można nanosić zarówno na drewno surowe (po uprzedniej impregnacji Impregnatem Grunt), jak i wcześniej już malowane. Drewnochron nie kapie podczas malowania, daje gładkie, równe powłoki bez zacieków i smug. Konsystencja umożliwia łatwą aplikację za pomocą pędzla, wałka lub narzędzia natryskowego. Drewnochron oferuje też specjalne urządzenie do aplikacji - WOOD Sprayer. Odpowiednia dysza urządzenia zapewnia dokładne i równomierne rozpylenie impregnatu, nawet w trudnodostępnych miejscach.

Producent: PPG Deco Polska
Wydajność: do 12 m²/l
Ilość warstw: 1-3
Czas schnięcia: 2 godziny
Pojemność: 2,5 l, 5 l

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej