Impregnat do nawierzchni ogrodowych Polbruk Efekt

2014-06-03 11:02
impregnat do kostki brukowej
Autor: Polbruk Polbruk Efekt - impregnat do kostki brukowej i betonowych płyt tarasowych

Impregnat do nawierzchni ogrodowych – kostki brukowej, betonowych płyt tarasowych czy chodnikowych – wprowadził Polbruk. Preparat chroni nawierzchnie betonowe przed silnymi zabrudzeniami i warunkami atmosferycznymi. Nie zmienia koloru i nie nabłyszcza impregnowanej nawierzchni.

Impregnat do nawierzchni betonowych Polbruk Efekt skutecznie chroni przed zabrudzeniami kostkę brukową gładką, płukaną, płyty tarasowe i chodnikowe, a także obrzeża, palisady, murki, krawężniki oraz ogrodzenia. Powierzchnie pokryte impregnatem nie chłoną wody i są bardziej odporne na działanie czynników atmosferycznych. Preparat nie zmienia wyglądu nawierzchni betonowych.

Polbruk Efekt szybko schnie (ok. 20 min), jest wydajny (100-300ml/m²), działa szybko – nawierzchnie można eksploatować po 24 godzinach od malowania. Dostępny jest w pojemności 2 i 5 l. Impregnat nanosi się pędzlem lub myjką ciśnieniową, co jest wygodne w przypadku dużych nawierzchni ogrodowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej