Hybrydowy klej do parkietu Selena Artelit HB-820

2013-05-13 13:20
Klej do parkietu Selena Artelit HB-820
Autor: Selena Klej do parkietu Selena Artelit HB-820

Firma Selena wprowadza na rynek nowy produkt – hybrydowy klej do parkietu Artelit HB-820.

Klej hybrydowy Artelit HB-820 marki Selena

Klej do parkietu Selena Artelit HB-820 to elastyczny klej hybrydowy nie zawierający rozpuszczalników, izocyjanów, ani wody. Jest nietoksyczny, bezzapachowy, spełnia wszystkie europejskie normy i charakteryzuje się wysoką wydajnością. Nowy produkt firmy Selena przeznaczony jest  do przyklejania niemal wszystkich elementów drewnianych, w szczególności do klejenia parkietów wielowarstwowych. Klej do drewna HB-820 utwardza się na skutek reakcji z wilgocią zawartą w powietrzu, tworząc trwale elastyczną, silną spoinę klejową. Klej Artelit HB-820 charakteryzuje bardzo duża siła wiązania i czas pracy do 90 minut.

Dzięki wydajności, dużej sile wiązania, braku konieczności mieszania składników, a także długiemu czasowi pracy hybrydowy klej do parkietu Selena Artelit HB-820 może być alternatywą dla stosowania klejów 2-składnikowych.

Dane techniczne:

- Czas pracy : do 90 minut
- Wydajność : 0,7-1,4 kg/m2
- Rodzaj spoiny: trwale elstyczna
- Opakowanie : 15 kg

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej