Gładź ACRYL-PUTZ® FS 20 FINISH w zmodyfikowanej wersji

2016-05-17 11:01
gładź szpachlowa ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ
Autor: FFiL Śnieżka S.A. ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ

FFiL Śnieżka ulepszyła recepturę gładzi szpachlowej ACRYL-PUTZ® FS 20 FINISZ. Dodanie do gładzi szpachlowej wysokogatunkowych mikrowypełniaczy wpływa m.in. na łatwość szlifowania gładzi oraz ograniaczenie pylenia w trakcie pracy.

ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ zawiera w swoim składzie specjalną  żywicę polimerową, która poprawia parametry wytrzymałościowe i decyduje o dobrej przyczepności gładzi szpachlowej do podłoża. Gładź spełnia wszystkie wymagania stawiane tego typu produktom: jest łatwa i wygodna w nakładaniu oraz obróbce, nie pyli przy szlifowaniu. Daje równą, śnieżnobiałą i idealnie gładką nawierzchnię do malowania dekoracyjnego. 

Gładź szpachlowa przeznaczona jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń, na podłożach betonowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych. Nadaje się do nakładania ręcznego i maszynowego.

Wydajność: zależna od grubości warstw – przy grubości warstwy 1 mm około 1 kg/m²
Opakowania: 1,5 kg, 5 kg, 8 kg, 17 kg, 27 kg

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej