Farby Renowacyjne do grzejników i sprzętu AGD

2016-03-23 14:38
farba do malowania sprzętu AGD
Autor: V33 Farba do renowacji AGD

Firma V33 rozbudowuje ofertę farb renowacynych do wnętrz. Po farbach renowacyjnych do kuchni i mebli kuchennych, płytek ściennych i podłogowych przyszła kolej na farby do odnawiania i dekoracyjnego malowania grzejników i sprzętu AGD.

Farbami Renowacyjnymi V33 można efektownie zmienić kolor domowych urządzeń wykonanych z metalu: grzejników, lodówek, pralek czy zmywarek do naczyń. Dekoracyjne farby do renowacji grzejników i sprzętu AGD zapobiegają również korozji, skutecznie zakrywają też wszelkie plamy i zabrudzenia. Renowacja urządzeń jest łatwa do przeprowadzenia, nie ma konieczności usuwania starych powłok i stosowania warstwy podkładowej.
Farby renowacyjne są wydajne (0,5 litra wystarczy na pokrycie 3 m² powierzchni). Dają powierzchnię, która się nie łuszczy, jest odporna na zmiany temperatury i powszechnie stosowane środki czystości.
Zaleca się nakładać farbę wałkiem o krótkim włosiu lub pędzlem, w dwóch warstwach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej