Farba z efektem połysku do drewna i metalu

2014-07-25 10:06
Advance 794 High Gloss
Autor: brak danych Emalia Advance 794 High Gloss - sufit w kolorze rumba orange 2014-20

Na rynku pojawiła się wodorozcieńczalna emalia alkidowa - Advance 794 High Gloss, marki Benjamin Moore. To farba dekoracyjna do wnętrz z efektem połysku, przeznaczona do podkreślenia elementów wystroju wnętrza. Farba przeznaczona jest do malowania przede wszystkim drewna i metalu.

Zastosowanie farby dekoracyjnej

Wodorozcieńczalna emalia Advance 794 High Gloss pozwala na wyeksponowanie wybranych elementów w pomieszczeniu, dzięki efektowi połysku i głębi kolorów. Farba dekoracyjna przeznaczona jest do malowania drewna i metalu wewnątrz pomieszczeń, jednak użyć jej można również do dekoracji ścian, malowania tapet, podłóg i podłoży betonowych. Emalia dostępna jest w pełnej gamie kolorów marki Benjamin Moore.

Właściwości farby
Emalia jest wodorozcieńczalna, dzięki czemu jest bezpieczniejsza dla zdrowia i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu podczas malowania. Do usunięcia pozostałości farby z rąk czy narzędzi malarskich wystarczy zwykła woda. Barwiona jest w ekologicznym systemie Gennex Platform, opierającym się na kolorantach pozbawionych lotnych związków organicznych. Farba dekoracyjna ma trwałe kolory i jest odporna na pękanie. Powierzchnię pokrytą farbą łatwo jest utrzymać w czystości dzięki odporności na zmywanie wodą oraz gładkiej i śliskiej powierzchni, która w mniejszym stopniu absorbuje zabrudzenia. Aby uzyskać najlepszy efekt pomalowanej powierzchni, zaleca się nakładać emalię na gładką i równą powierzchnię - wysoki połysk farby będzie podkreślał niedoskonałości podłoża.

Wydajność: ok. 12 m²/l
Opakowania: 0,95 l; 3,78 l
Cena: od 111 zł/l

Advance 794 High Gloss
Autor: brak danych Emalia Advance 794 High Gloss marki Benjamin Moore
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej