Farba, która poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu

2017-03-09 12:08
farba Magnat
Autor: FFiL Śnieżka S.A. Farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA oczyszcza powietrze z formaldehydu

Takie właściwości ma nowa farba do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA. Farba ma specjalnie opracowaną recepturę, dzięki której oczyszcza powietrze w pomieszczeniach z formaldechydu.

Formaldehyd jest niebezpiecznym dla zdrowia człowieka gazem, który znajduje się praktycznie we wszystkicj elementach wykończenia i wyposażenia mieszkań.
Ceramiczna farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA ma zdolność oczyszczania powietrza z formaldehydu (w 98%), wyłapując go i zamieniając podczas procesu chemicznego w cząsteczki pary wodnej.

Inne właściwości farby

Farba ceramiczbna do wnętrz MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA wyróżnia się się ponadprzeciętną odpornością na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Jej powłokanie absorbuje zabrudzeń. Pomalowane farbą ściany łatwo więc utrzymać w czystości, na co wpływ mają także jej antystatyczne właściwości, ograniczające przyciąganie  do powierzchni kurzu.

Farba ma hipoalergiczną formułę,  jest bezpieczna dla dzieci i osób ze skłonnościami do alergii. Można ją z powodzeniem stosować nie tylko w sypialniach, pokojach dziecięcych oraz powierzchniach biurowych, lecz również we wnętrzach takich jak kuchnie, salony czy korytarze – wszędzie tam, gdzie chcemy poprawić jakość powietrza.

Do farby ceramicznej do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA polecana jest farba lateksowa (o tej samej nazwie) do sufitów w śnieżnobiałym kolorze. Oczyszcza powietrze z formaldehydu, a dzięki antyrefleksyjnej, głęboko matowej powłoce redukuje też smużenie

Farba do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA dostępna jest w 50 gotowych kolorach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej