Farba, która poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu

2017-03-09 12:08
farba Magnat
Autor: FFiL Śnieżka S.A. Farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA oczyszcza powietrze z formaldehydu

Takie właściwości ma nowa farba do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA. Farba ma specjalnie opracowaną recepturę, dzięki której oczyszcza powietrze w pomieszczeniach z formaldechydu.

Formaldehyd jest niebezpiecznym dla zdrowia człowieka gazem, który znajduje się praktycznie we wszystkicj elementach wykończenia i wyposażenia mieszkań.
Ceramiczna farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA ma zdolność oczyszczania powietrza z formaldehydu (w 98%), wyłapując go i zamieniając podczas procesu chemicznego w cząsteczki pary wodnej.

Inne właściwości farby

Farba ceramiczbna do wnętrz MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA wyróżnia się się ponadprzeciętną odpornością na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Jej powłokanie absorbuje zabrudzeń. Pomalowane farbą ściany łatwo więc utrzymać w czystości, na co wpływ mają także jej antystatyczne właściwości, ograniczające przyciąganie  do powierzchni kurzu.

Farba ma hipoalergiczną formułę,  jest bezpieczna dla dzieci i osób ze skłonnościami do alergii. Można ją z powodzeniem stosować nie tylko w sypialniach, pokojach dziecięcych oraz powierzchniach biurowych, lecz również we wnętrzach takich jak kuchnie, salony czy korytarze – wszędzie tam, gdzie chcemy poprawić jakość powietrza.

Do farby ceramicznej do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA polecana jest farba lateksowa (o tej samej nazwie) do sufitów w śnieżnobiałym kolorze. Oczyszcza powietrze z formaldehydu, a dzięki antyrefleksyjnej, głęboko matowej powłoce redukuje też smużenie

Farba do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA dostępna jest w 50 gotowych kolorach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej