Farba ekologiczna Regal® Select Waterborne Interior Paint Flat Finish 547

2016-03-07 15:13
antyalergiczna farba wewnętrzna
Autor: Benjamin Moore Farba do wnętrz Regal® Select Waterborne Interior Paint Flat Finish 547

Farba do wnętrz Regal® Select Waterborne Interior Paint Flat Finish 547 jest antyalergiczna i ma zerową zawartość LZO. Jakie jeszcze właściwości ma nowa farba marki Benjamin Moore?

Regal® Select Waterborne Interior Paint Flat Finish 547 to lateksowa farba akrylowa klasy Premium. Jest to farba do wnętrz, zarówno do ścian, jak i sufitów, w pełni bezpieczna dla alergików - nie zawiera lotnych związków LZO i jest bezzapachowa. Poza tym ma właściwości dobrze kryjące oraz aksamitną, niekapiącą konsystencję. Farba jest wydajna, łatwo się ją rozprowadza po powierzchni, szybko schnie. Farba zapewnia na powierzchnia trwałą powłokę, odporną na delikatne zmywanie wodą.

Farba dostępna jest w pełnej gamie kolorystycznej, obejmującej kolor biały oraz bazy dostosowane do barwienia w innowacyjnym, ekologicznym systemie GENNEX® Platform (koloranty wolne od LZO). Daje matowe wykończenie powierzchni, które rozprasza światło i optycznie niweluje wszelkie niedoskonałości.

Możliwość aplikacji na podłoża: tradycyjne tynki wapienno-cementowe, cementowe, gładzie gipsowe, tapety, płyty gipsowo-kartonowe, budowlane bloczki konstrukcyjne, beton, zagruntowane podłoża drewniane i drewnopochodne.

Wydajność farby: ok. 12 m²/l (w zależności od chłonności i struktury podłoża)
Stopień połysku: pełny mat
Czas schnięcia (w temp. + 25ºC i wilgotności względnej powietrza 50%): 
- suchość dotykowa: min. 1 godz.
- aplikacja kolejnej warstwy: min. 2 godz.
- całkowite związanie i osiągnięcie końcowych parametrów technicznych: 14 dni
Dostępne pojemności: 0,95 l; 3,78 l; 18,9 l

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej