Farba do betonu BOLIX BET

2015-08-07 10:38
Farba do betonu
Autor: Bolix Farba do betonu BOLIX BET

BOLIX BET to dwuskładnikowa farba do wykonywania dekoracyjnych, konserwacyjnych oraz renowacyjnych powłok malarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Farba przeznaczona jest do betonu, ale nadaje się także do malowania innego typu powierzchni.

Farba do betonu BOLIX BET, sprawdzająca się również do malowania powierzchni wykończonych tynkami cementowo-wapiennymi i cementowymi, sprawdzajaca się także na posadzkach cementowych w pomieszczeniach gospodarczych i domowych garażach oraz na balkonach, parapetach, cokołach, schodach, które nie wymagają antypoślizgowej nawierzchni.

Na pokrywanej powierzchni farba tworzy barwną, elastyczną powłokę o jedwabistym połysku. Jest odporna na działanie wody oraz warunków atmosferycznych. Jest także bardzo wytrzymała na zarysowania, ścieranie i zabrudzenia, a przy tym łatwo zmywalna. Doskonale nadaje się do malowania pierwszego i malowania renowacyjnego, szczególnie jako warstwa wierzchnia w systemie reperacji balkonów. Swoje właściwości użytkowe farba do betonu BOLIX BET uzyskuje po dodaniu utwardzacza, dostarczanego z farbą w komplecie.

Dane techniczne:
temperatura stosowania i podłoża: od +10°C do +25°C,
wilgotność powietrza: podczas wysychania i wiązania farby - poniżej 60 %,
okres przydatności po zmieszaniu farby z utwardzaczem: 45 minut,
czas schnięcia powłoki: maks. 3 h,
całkowite utwardzenie: po ok. 48 h,
konsystencja: gęsta ciecz,
gęstość objętościowa: ok. 1,07 kg/dm³,
gużycie: na gładkim podłożu wynosi ok. 0,10 ÷ 0,20 l/m²,
opakowanie: 5 l, 10 l,
cena: od 60,63 zł/l w zależności od koloru i pojemności

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej