Farba do betonu BOLIX BET

2015-08-07 10:38
Farba do betonu
Autor: Bolix Farba do betonu BOLIX BET

BOLIX BET to dwuskładnikowa farba do wykonywania dekoracyjnych, konserwacyjnych oraz renowacyjnych powłok malarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Farba przeznaczona jest do betonu, ale nadaje się także do malowania innego typu powierzchni.

Farba do betonu BOLIX BET, sprawdzająca się również do malowania powierzchni wykończonych tynkami cementowo-wapiennymi i cementowymi, sprawdzajaca się także na posadzkach cementowych w pomieszczeniach gospodarczych i domowych garażach oraz na balkonach, parapetach, cokołach, schodach, które nie wymagają antypoślizgowej nawierzchni.

Na pokrywanej powierzchni farba tworzy barwną, elastyczną powłokę o jedwabistym połysku. Jest odporna na działanie wody oraz warunków atmosferycznych. Jest także bardzo wytrzymała na zarysowania, ścieranie i zabrudzenia, a przy tym łatwo zmywalna. Doskonale nadaje się do malowania pierwszego i malowania renowacyjnego, szczególnie jako warstwa wierzchnia w systemie reperacji balkonów. Swoje właściwości użytkowe farba do betonu BOLIX BET uzyskuje po dodaniu utwardzacza, dostarczanego z farbą w komplecie.

Dane techniczne:
temperatura stosowania i podłoża: od +10°C do +25°C,
wilgotność powietrza: podczas wysychania i wiązania farby - poniżej 60 %,
okres przydatności po zmieszaniu farby z utwardzaczem: 45 minut,
czas schnięcia powłoki: maks. 3 h,
całkowite utwardzenie: po ok. 48 h,
konsystencja: gęsta ciecz,
gęstość objętościowa: ok. 1,07 kg/dm³,
gużycie: na gładkim podłożu wynosi ok. 0,10 ÷ 0,20 l/m²,
opakowanie: 5 l, 10 l,
cena: od 60,63 zł/l w zależności od koloru i pojemności

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej