BOLIX Aquastop - fuga do płytek z efektem perlenia

2014-12-03 14:34
fuga do płytek
Autor: brak danych BOLIX Aquastop

BOLIX Aquastop to profesjonalna fuga elastyczna. Przeznaczona jest do fugowania płytek ceramicznych, kamiennych, a także szklanych okładzin ściennych, płyt betonowych oraz mozaiki. Fuga do płytek daje efekt perlenia i dostępna jest w 20 kolorach.

Fugę elastyczną BOLIX Aquastop wyróżnia wodoszczelność oraz mrozoodporność. Do składu fugi dodano specjalnych środków modyfikujacych, dzięki którym, po zafugowaniu płytek, uzyskuje się tzw. efektu perlenia cząsteczek wody. Dzięki temu produkt chroni pokrytą powierzchnię przed wnikaniem wilgoci.
Fuga może być stosowana zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Polecana jest szczególnie do tzw. pomieszczeń mokrych, jak łazienki czy kuchnie.

BOLIX Aquastop to spoina drobnoziarnista, przeznaczona jest do fugowania okładzin na nieodkształcalnych podłożach z cegły, betonu oraz na cementowych i cementowo-wapiennych wyprawach tynkarskich, a także na powierzchniach krytycznych (m.in. ogrzewanie podłogowe).

Dane techniczne:

Szerokość spoiny: 2 - 6 mm
Średnie zużycie spoiny: ok. 0,35 kg/m²
Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C
Proporcje mieszania: 1,10 ÷1,25l wody na 5 kg spoiny
Opakowanie: 2, 5, 20 kg
Cena: od 7 zł/ kg (w zależności od koloru oraz opakowania)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej