Biała farba akrylowa do wnętrz - Bolix Sonata ACRYL White

2014-02-19 11:54
farba biała
Autor: Bolix

Miłośnikom bieli we wnętrzach Bolix proponuje farbę akrylową do ścian i sufitów Sonata ACRYL White. Idealnie biała farba akrylowa tworzy na malowanej powierzchni trwałe, matowe wykończenie.

Właściwości białej farby akrylowej

Farba akrylowa do ścian i sufitów jest praktycznie bezzapachowa. Farba wewnętrzna w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Produkt jest wydajny i dobrze kryje malowane powierzchnie. Farba akrylowa pozostawia na ścianie porowatą warstwę, dzięki czemu ściana ma możliwość przepuszczania pary wodnej, a tym samych oddychania. Farba biała do wnętrz odznacza się przy tym odpornością na mikropęknięcia.

Zastosowanie farby wewnętrznej Bolix Sonata ACRYL White

Przeznaczona jest do malowania nowych powierzchni ścian, jak i odnawiania starych. Nadaje się na: tynki cementowo-wapienne, płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, tynki wapienne oraz beton. Farba akrylowa może być również stosowana na powierzchniach z kamienia, cegły oraz drewna i materiałów drewnopochodnych. Sprawdza się w mieszkaniach prywatnych, biurach, pomieszczeniach gospodarczych i przemysłowych.

Dane techniczne:
Kolor: śnieżnobiały
Stopień połysku: matowy
Średnie zużycie: ok. 12 m/l przy jednokrotnym malowaniu)
Warunki stosowania: temperatura podłoża i otoczenia: od 5 do 25°C
Wilgotność względna powietrza: ≤ 80%.
Sposób aplikacji: wałek, pędzel lub natrysk
Czas schnięcia: min. 2 h
Opakowanie: 10 l
Cena: 6,50 zł/l

biała farba
Autor: Bolix
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej