Bezpłatne spotkania pod hasłem „Sandplastujemy gotowymi masami szpachlowymi"

2011-01-13 13:49

Flügger organizuje spotkania z wykonawcami pod hasłem "Sandplastujemy gotowymi masami szpachlowymi". Tylko w styczniu odbędzie się 16 spotkań z wykonawcami zajmującymi się na co dzień przygotowaniem powierzchni pod malowanie.

Remonty wymagające wykończenia powierzchni ścian i sufitów na gładko dla większości domowników kojarzą się z kilkucentymetrową warstwą pyłu i dodatkową pracą związaną ze sprzątaniem. Dla wykonawcy praca w pyle jest uciążliwa i wiąże się z odczuwalnym dyskomfortem - mówi Małgorzata Nowowiejska, product manager firmy Flügger Sp. z o.o. Znając te problemy producenci podchodzący kompleksowo do swoich klientów – tak jak Flügger - od dawna już ofertują nowoczesne produkty o szerokim spektrum zastosowania.

Są one wręcz idealne rozwiązanie dla tego typu sytuacji. Nowoczesne, zaawansowane technologicznie masy szpachlowe takie jak Sandplast nie pylą, ich nakładanie i obróbka zajmuje mniej czasu, są gotowe do stosowania, a praca z nimi oznacza dla wykonawcy komfort i brak reklamacji. Gotowymi masami szpachlowymi pracuje się na całym świecie, bo jest to i wygodne i ekonomiczne. Jakie są zalety pracy z takimi produktami, z czym się to wiąże i dlaczego właśnie te produkty są w stanie sprostać aktualnym potrzebom inwestorów w Polsce – to tylko wybrane z zagadnień, o których będzie mowa podczas cyklu spotkań organizowanego w sieci sklepów Flügger farby. A ponieważ nie teoria jest tu najważniejsza, w trakcie spotkań każdy zainteresowany będzie mógł osobiście sprawdzić jak sandplastuje się gotowymi masami szpachlowymi.
Spotkania odbywają się blisko i po sąsiedzku, czyli w sieci sklepów Flügger farby zlokalizowanych w wielu miastach na terenie całej Polski. Sklep to dobre miejsce do przeprowadzenia spotkań, bo wszystko co potrzebne do sandplastowania, gruntowania czy malowania znajduje się na miejscu. Dla wykonawców zajmujących się na co dzień przygotowaniem powierzchni pod malowanie będzie to z pewnością duże udogodnienie i dobra okazja do rozmów na tematy branżowe.

Udział w bezpłatnych spotkaniach pod hasłem „Sandplastujemy gotowymi masami szpachlowymi” może wziąć praktycznie każdy kto zajmuje się przygotowaniem powierzchni pod malowanie, tapetowanie.

Wystarczy, że w wyznaczony dzień i o wyznaczonej godzinie stawi się w najbliższym sklepie Flügger farby. W sprawie spotkań osoby zainteresowane mogą pisać na adres: flugger@flugger.pl

Terminy spotkań

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej