Bejca do rzeźbienia ścian srebrem i złotem

2007-09-13 11:43
Bejca do rzeźbienia ścian srebrem i złotem
Autor: Tikkurila Polska SA

Gładkie, matowe powierzchnie ściań niektórym wydają się zbyt "nudne", wówczas warto zastosować tynki wewnętrzne, które wraz z akrylowymi bejcami tworzą na ścianach trójwymiarowe faktury nadające pomieszczeniom oryginalny, indywidualny charakter.

Decor Vägglasyr Gold i Silver marki Beckers to wodorozcieńczalne, dekoracyjne bejce akrylowe o metalicznych kolorach. Tworzą transparentne, półmatowe, nieżółknące powłoki o dekoracyjnej, efektownej głębi. Zaawansowana receptura umożliwia ich uniwersalne wykorzystanie.
Bejce mogą być stosowane na odpowiednio przygotowanych tynkach mineralnych i akrylowych, podłożach betonowych i gipsowych. A także na tapetach ściennych, płytach pilśniowych, wiórowych oraz gipsowo-kartonowych. Produkt polecany jest do stosowania z akrylowym tynkiem wewnętrznym Decor Retro. Harmonijne zestawienia barw uzyska się przy połączeniu Decor Vägglasyr Gold z odcieniami brązu, czerwieni i pomarańczy oraz Decor Vägglasyr Silver z barwami niebieskimi, fioletowymi i szarymi.

Bejca do rzeźbienia ścian srebrem i złotem
Autor: Tikkurila Polska SA

Dane techniczneDecor Vägglasyr Gold
Decor Vägglasyr Silver
stopień połysku półmat
kolorystyka złoty, srebrny
wydajność ok. 15 m2/l
opakowanie 0,9 l

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej