Basen po zimie

2009-03-05 11:39
Basen po zimie
Autor: Benjamin Moore & Co

Czym odnowić basen przed nadchodzącymi wakacjami?

Basen po zimie
Autor: Benjamin Moore & Co.

Zanim można będzie rozkoszować się pływaniem w przydomowym basenie, konieczne jest odpowiednie przygotowanie go do sezonu. Po zimie ściany i dno basenu często wymagają odmalowania. Nadają się do tego wyłącznie specjalistyczne farby odporne na działanie wody, słońca, chloru oraz innych środków czystości. W ofercie firmy Benjamin Moore & Co., amerykańskiego producenta farb, jest farba Moore’s Swimming Pool Paint 042, przeznaczona specjalnie do malowania basenów.

Gorące lato nie zaskoczy

Moore’s Swimming Pool Paint 042 to rozpuszczalnikowa farba chlorokauczukowa służąca do ochrony i dekoracji basenów betonowych. Produkt może być stosowany do odnawiania zarówno basenów krytych, jak i odkrytych. Farba gwarantuje estetyczne, półmatowe wykończenie w kolorze białym lub niebieskim (Mediterranean Blue). Formuła farby Moore’s Swimming Pool Paint 042 została przygotowana w taki, by zapewnić basenom kompleksową ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych. Powłoka malarska jest odporna na promieniowanie UV, działanie wilgoci, a także słonej wody.

Ważna odporność na uszkodzenia

Ściany i dno basenu pomalowane farbą Moore’s Swimming Pool Paint 042 są odporne na uszkodzenia mechaniczne - przetarcia i zarysowania. Sprawia to elastyczność powłoki malarskiej. Ponadto farba zawiera składniki przeciwdziałające tworzeniu się w basenie osadów, pęcherzy i złuszczeń.

Farba dostępna jest w opakowaniach o pojemności 3,78 l. Wydajność to około 9 m2/l.

Wyłącznym dystrybutorem farb i materiałów malarskich Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w salonach firmowych oraz sieci punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej