Aplikacja Bolix dla dystrybutorów - receptury i kolory farb dostępne on-line

2012-08-01 13:21
Aplikacja firmy Bolix dla dystrybutorów - receptury i kolory farb dostępne on-line
Autor: Bolix S.A. Paleta barw Bolix

Receptury on-line firmy Bolix, służą udzielaniu dystrybutorom szczegółowych informacji na temat dostępnych kolorów farb i innych produktów. Aplikacja Bolix to kolejny etap usprawniania komunikacji między producentem a dystrybutorem, a więc lepsza, kompletna i precyzyjnie zdefiniowana oferta chemii budowlanej dostępna finalnemu odbiorcy.

Nowa aplikacja Bolix skierowana jest do dystrybutorów mających na wyposażeniu mieszalnik firmy, którzy chcą szybko poznać recepturę danego koloru.

Kolory farb on-line, jak to działa? 

Aplikacja zamieszczona jest na stronie producenta, w zakładce dedykowanej dystrybutorom. Jej działanie opiera się na prostym formularzu - wypełnienie go prowadzi do otrzymania oczekiwanej specyfiki danej barwy.
- W kolejnych rubrykach wybiera się odpowiednią paletę i grupę produktową, a następnie wyrób w ramach grupy oraz konkretny kolor – informuje Marek Zając z firmy Bolix – W efekcie, otrzymujemy gotową recepturę, a w niej: wielkość, jednostkę i rodzaj bazy, a także pigmenty i ich ilość.

Pigmenty są szczegółowo opisane także w dodanej do receptury legendzie. Aplikacja daje możliwość wybrania koloru również "na skróty" poprzez mini-wyszukiwarkę receptur. W razie braku danej receptury w bazie, można także zlecić jej przygotowanie. Wszystkie funkcje aplikacji dostępne są w prostej, przejrzystej formie.

Szybsza komunikacja, lepszy wybór

Receptury on-line usprawniają komunikację między producentem a dystrybutorem produktów, co skutkuje dostarczeniem szybszej, precyzyjnie zdefiniowanej i kompletnej oferty chemii budowlanej finalnemu odbiorcy.
Bolix to producent materiałów budowlanych, specjalizujący się w wytwarzaniu systemów elewacyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej