Aplikacja Bolix dla dystrybutorów - receptury i kolory farb dostępne on-line

2012-08-01 13:21
Aplikacja firmy Bolix dla dystrybutorów - receptury i kolory farb dostępne on-line
Autor: Bolix S.A. Paleta barw Bolix

Receptury on-line firmy Bolix, służą udzielaniu dystrybutorom szczegółowych informacji na temat dostępnych kolorów farb i innych produktów. Aplikacja Bolix to kolejny etap usprawniania komunikacji między producentem a dystrybutorem, a więc lepsza, kompletna i precyzyjnie zdefiniowana oferta chemii budowlanej dostępna finalnemu odbiorcy.

Nowa aplikacja Bolix skierowana jest do dystrybutorów mających na wyposażeniu mieszalnik firmy, którzy chcą szybko poznać recepturę danego koloru.

Kolory farb on-line, jak to działa? 

Aplikacja zamieszczona jest na stronie producenta, w zakładce dedykowanej dystrybutorom. Jej działanie opiera się na prostym formularzu - wypełnienie go prowadzi do otrzymania oczekiwanej specyfiki danej barwy.
- W kolejnych rubrykach wybiera się odpowiednią paletę i grupę produktową, a następnie wyrób w ramach grupy oraz konkretny kolor – informuje Marek Zając z firmy Bolix – W efekcie, otrzymujemy gotową recepturę, a w niej: wielkość, jednostkę i rodzaj bazy, a także pigmenty i ich ilość.

Pigmenty są szczegółowo opisane także w dodanej do receptury legendzie. Aplikacja daje możliwość wybrania koloru również "na skróty" poprzez mini-wyszukiwarkę receptur. W razie braku danej receptury w bazie, można także zlecić jej przygotowanie. Wszystkie funkcje aplikacji dostępne są w prostej, przejrzystej formie.

Szybsza komunikacja, lepszy wybór

Receptury on-line usprawniają komunikację między producentem a dystrybutorem produktów, co skutkuje dostarczeniem szybszej, precyzyjnie zdefiniowanej i kompletnej oferty chemii budowlanej finalnemu odbiorcy.
Bolix to producent materiałów budowlanych, specjalizujący się w wytwarzaniu systemów elewacyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej