852 kolory elewacji

2017-06-30 15:20
farba elewacyjna Baumit PuraColor
Autor: Baumit 853 kolorów elewacji z farbą Baumit PuraColor

Gotowa do użycia, elewacyjna farba akrylowa, przeznaczona do malowania ścian zewnętrznych budynków, ręcznie lub maszynowo - farba elewacyjna Baumit PuraColor. Farba daje możliwść wyboru spośród 852 kolorów elewacji.

852 kolory elewacji - Baumit PuraColor

Tak duży wybór kolorów elewacji daje niemal nieograniczone możliwości projektowe. Ponadto kolory farby elewacyjnej Baumit PuraColor, nawet te intensywne i ciemne, przez lata nie płowieją i nie odbarwiają się, ponieważ w swoim skłądzie zawierają tzw. Cool Pigmenty, które odbijają dużą ilość światła słonecznego, dzięki czemu cały system ocieplenia jest efektywnie chroniony przed skutkami nadmiernego nagrzania się elewacji. Farba jest odporna nie tylko na promieniowanie UV, ale także na zmiany temperatur czy kwaśne deszcze.

Do malowania tynków mineralnych lub przemalowań remontowych

Farba elewacyjna Baumit PuraColor to gotowa do użycia, elewacyjna farba akrylowa na bazie wysokiej jakości dyspersji żywic syntetycznych, łącząca w sobie właściwości dwóch innych farb: dyspersyjnej Baumit ProColor i o intensywnym kolorze Baumit StyleColor. Przeznaczona jest do malowania tynków mineralnych lub przemalowań remontowych elewacji. Dzięki wysokiej paroprzepuszczalności polecana jest na systemy ociepleń oraz wszelkie powierzchnie mineralne.

Farba elewacyjna Baumit PuraColor odznacza się dobrą siłą krycia już po nałożeniu jednej warstwy. Nie powoduje zacieków. Ponadto niska nasiąkliwość powierzchniowa przyczynia się do powstania powłoki hydrofobowej, tworzącej skuteczną barierę dla brudu i wilgoci. Jest odporna na glony, algi, grzyby i pleśnie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej