Garażowe bramy segmentowe w formacie XXL

2009-08-31 8:00
Garażowe bramy segmentowe w formacie XXL
Autor: Hörmann Polska sp.z.o.o.

Bramy segmentowa LPU 40 XXL przeznaczone są do garaży na kilka samochodów. Skonstruowany specjalnie do użytku w połączeniu z tymi bramami napęd umożliwia ich komfortową obsługę za pomocą pilota.

Bramy garażowe Hörmann mają szerokość do 6,5 m i wysokość nawet 2,2 m. Są dostępne w 15 standardowych kolorach i ponad 200 z palety RAL. Brama z przetłoczeniami L jest dodatkowo dostępna z powierzchnią Micrograin, której delikatne, profilowane linie podkreślają charakter ekskluzywnej architektury. Segmenty bramy z przetłoczeniami M są oferowane z dowolnym wykończeniem powierzchni Decograin: Golden Oak, Dark Oak, Rosewood, Light Oak i Night Oak. Ten typ bramy łączy zalety naturalnego wyglądu drewna z wytrzymałością i trwałością stali. Bramy XXL dostępne są też w szlachetnej powłoce Decograin Titan Metalic w kolorze antracytowym, pasującym do nowoczesnej architektury. Wszystkie bramy garażowe z powłoką Decograin są łatwe w pielęgnacji, odporne na działanie promieni UV i długo zachowują estetyczny wygląd.
Dopasowany do ciężaru bramy napęd SupraMatic HD pozwala na pełne wykorzystanie wszystkich zalet automatycznej bramy segmentowej. Daje też poczucie bezpieczeństwa i chroni przed włamaniem. Oferowane przez producenta zabezpieczenie przed podważeniem działa mechanicznie. Uniemożliwia ono podważenie bramy również w razie braku prądu, wyłączenia głównego bezpiecznika lub np. podczas wyjazdu na urlop.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej