Garażowe bramy segmentowe w formacie XXL

2009-08-31 8:00
Garażowe bramy segmentowe w formacie XXL
Autor: Hörmann Polska sp.z.o.o.

Bramy segmentowa LPU 40 XXL przeznaczone są do garaży na kilka samochodów. Skonstruowany specjalnie do użytku w połączeniu z tymi bramami napęd umożliwia ich komfortową obsługę za pomocą pilota.

Bramy garażowe Hörmann mają szerokość do 6,5 m i wysokość nawet 2,2 m. Są dostępne w 15 standardowych kolorach i ponad 200 z palety RAL. Brama z przetłoczeniami L jest dodatkowo dostępna z powierzchnią Micrograin, której delikatne, profilowane linie podkreślają charakter ekskluzywnej architektury. Segmenty bramy z przetłoczeniami M są oferowane z dowolnym wykończeniem powierzchni Decograin: Golden Oak, Dark Oak, Rosewood, Light Oak i Night Oak. Ten typ bramy łączy zalety naturalnego wyglądu drewna z wytrzymałością i trwałością stali. Bramy XXL dostępne są też w szlachetnej powłoce Decograin Titan Metalic w kolorze antracytowym, pasującym do nowoczesnej architektury. Wszystkie bramy garażowe z powłoką Decograin są łatwe w pielęgnacji, odporne na działanie promieni UV i długo zachowują estetyczny wygląd.
Dopasowany do ciężaru bramy napęd SupraMatic HD pozwala na pełne wykorzystanie wszystkich zalet automatycznej bramy segmentowej. Daje też poczucie bezpieczeństwa i chroni przed włamaniem. Oferowane przez producenta zabezpieczenie przed podważeniem działa mechanicznie. Uniemożliwia ono podważenie bramy również w razie braku prądu, wyłączenia głównego bezpiecznika lub np. podczas wyjazdu na urlop.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej