Bramy garażowe Wiśniowski w nowym wykończeniu

2014-02-04 10:46
Brama garażowa Wiśniowski
Autor: Wiśniowski Brama garażowa segmentowa w wykończeniu strukturalnym

Firma Wiśniowski proponuje nowy rodzaj wykończenia bram garażowych – malowanie strukturalne. Brama garażowa w wykończeniu strukturalnym zyskuje na wyglądzie, ale również jest odporniejsza na warunki atmosferyczne.

Technologia malowania strukturalnego daje wysokiej jakości powłokę o charakterystycznej, drobnoziarnistej fakturze. Technologię tę wykorzystuje teraz także firma Wiśniowski przy wykańczaniu powierzchni bram garażowych. Malowanie strukturalne, w dowolnym kolorze z palety RAL, stosowane jest na panelach o specjalnej, gładkiej powierzchni Silkline, co umożliwia uzyskanie dokładnie wykończonej powłoki.
Ten sposób wykańczania stosowany jest w garażowych bramach segmentowych UniPro oraz bramach przemysłowych MakroPro INVEST, MakroPro i MakroPro 100. Pomalowane w ten sposób bramy garażowe są estetyczniejsze oraz mają lepsze parametry użytkowe - są przede wszystkim odporniejsze na wilgoć.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej