Bramy garażowe Connect z ozdobnymi aplikacjami

2015-07-21 11:43
uchylna brama garażowa
Autor: Wiśniowski Brama garażowa Connect z aplikacjami ze stali nierdzewnej

Znany już na rynku model bramy garażowej Connect firmy Wiśniowski jest teraz do kupienia także z ozdobnymi aplikacjami. Brama garażowa Connect jest bramą uchylną, choć dzięki sposobowi wykończenia skrzydła wygląda jak brama segmentowa.

Uchylne bramy garażowe Connect są chętnie wybieranym rozwiązaniem z oferty bram firmy Wiśniowski. Ten model bramy sprawdza się w garażach, w których brakuje miejsca zarówno po bokach bramy, jak i w nadprożu, dlatego też wykorzystywana jest nie tylko w domach nowo budowanych, ale również przy wymianie bramy garażowej w budynkach już istniejących.
 
Nowością w uchylnych bramach garażowych Connect są aplikacje ozdobne między panelami, którymi wykończone jest skrzydło. Aplikacjom nadano formę podłużnych pasków, które przedzielają poszczególne panele bramy uchylnej.
Ozdobne aplikacje dostępne są w kolorach drewnopodobnych (złoty dąb i orzech), stali nierdzewnej oraz w dowolnym kolorze z palety RAL.
Takie same aplikacje można zastosować również w drzwiach typu Connect H.

brama uchylna
Autor: Wiśniowski Brama garażowa Connect z aplikacjami w kolorze złotego dębu
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej