Brama garażowa Hörmann RenoMatic light w nowych wzorach

2016-04-21 14:28
brama garażowa w wykończeniu ciemny dąb
Autor: Hörmann Brama garażowa RenoMatic light w kolorze ciemnego dębu (Dark Oak)

Firma Hörmann wprowadza nowe wzory segmentowej bramy garażowej z serii RenoMatic light. Są to wzory drewnopodobne DecoColor w kolorach złotego i ciemnego dębu.

Wzór DecoColor segmentowej bramy garażowej RenoMatic light imituje strukturę drewna dębowego i występuje w kolorach dębu złotego (Golden Oak) oraz ciemnego (Dark Oak). Wykończenie powierzchni bram garażowych jest trwałe i odporne na działanie promieni UV.

Budowa bramy i użytkowanie

Segmentowa brama garażowa RenoMatic light zbudowana jest z dwuściennych, zaizolowanych termicznie paneli grubości 42/20 mm. Konstrukcja bram jest stabilna. Stopa ościeżnicy bramy wykonana jest z tworzywa sztucznego, skutecznie zapobiega ona uszkodzeniu bramy i chroni przed ewentualną korozją. Produkowana jest w 15 wymiarach,  szerokości od 2,375 do 5 m. Obsługiwana może być ręcznie lub automatycznie: dostępna jest bowiem opcjonalnie z uchwytem albo z napędem elektrycznym. Brama pracuje cicho.

Ceny bramy:
Brama RenoMatic light z uchwytem – od 2079 zł z 23% VAT i od 1825 zł z 8% VAT
Brama RenoiMatic light z napędem ProLift – od 2743 zł z 23% VAT i od 2408 zł z 8% VAT

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej