Aplikacja BiSecur - sterowanie domem z dowolnego miejsca

2019-04-12 14:53
system BiSecur Hormann brama garazowa
Autor: Hörmann Polska Z dwukierunkowym systemem BiSecur jedno naciśnięcie przycisku wystarczy, aby upewnić się, że brama jest zamknięta

Opracowana przez firmę Hörmann aplikacja na smartfona i tablet pozwala sterować domem - bramami wjazdowymi, garażowymi, drzwiami zewnętrznymi czy oświetleniem - nie tylko z wnętrza budynku, ale tak naprawdę z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy włączyć aplikację, aby sprawdzić, czy np. brama garażowa lub wjazdowa jest otwarta, a w razie konieczności jednym kliknięciem ją zamknąć.

Zdalne sterowanie domem

Aplikacja BiSecur pozwala sterować nie tylko bramami garażowymi czy wjazdowymi, ale także np. oświetleniem garażu, domu czy posesji. Aby korzystać z aplikacji poza domem, trzeba podłączyć bramkę LAN / WLAN BiSecur z domowym routerem i zarejestrować się przez internet. System jest kompatybilny z wieloma produktami firmy Hörmann z serii BiSecur, na przykład napędami SupraMatic i ProMatic do bram garażowych i napędami RotaMatic i LineaMatic do bram wjazdowych.

Ryglowanie drzwi zewnętrznych

W taki sam sposób sterować też można aluminiowymi drzwiami zewnętrznymi ThermoSafe i ThermoCarbon. W wersji standardowej drzwi ryglują się automatycznie w momencie zamknięcia. Dzięki aplikacji BiSecur można teraz sprawdzić, czy są prawidłowo zaryglowane. Dodatkowo funkcja „stałe otwarcie” umożliwia otwieranie drzwi od zewnątrz bez użycia klucza.

Funkcja scenariusz

Aplikacja oferuje użytkownikom również funkcję scenariusz, przydatną w często powtarzających się sytuacjach, takich jak codzienny powrót do domu, gdy za każdym razem najpierw otwiera się bramę wjazdową, a następnie bramę garażową. Dzięki tej funkcji jedno uruchomienie przycisku umożliwia automatyczne wykonywanie określonych operacji zawsze w tej samej kolejności bez konieczności wybierania pojedynczych poleceń.

Maksymalnie z aplikacji może korzystać dziesięć osób (jeden administrator i dziewięciu użytkowników), którym można przypisać różne uprawnienia. Wybranej osobie możemy dać dostęp np. na posesję, bez dostępu do domu.

Aplikacja BiSecur
Autor: Hörmann Z bramki Hörmann można korzystać praktycznie od razu po podłączeniu metodą Plug&Play do domowego routera
aplikacje na smartfon do sterowania domem
Autor: Hörmann Symbole na wyświetlaczu aplikacji BiSecur ułatwiają odczyt położenia zarejestrowanych bram i drzwi oraz statusu oświetlenia
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej