Warszawa: W Wilanowie powstanie nowe przedszkole

2012-10-29 9:34
Przedszkole w Warszawie
Autor: UM Warszawa Wilanów Nowe przedszkole w Warszawie ruszy w 2014 r.

W warszawskim Wilanowie, prz ulicy św. Urszuli Ledóchowskiej powstanie nowe przedszkole. W nowym, dwukondygnacyjnym budynku przedszkola znajdzie się 10 sal edukacyjnych z zapleczem sanitarnym i magazynowym, dwie sale rekreacyjno-zabawowe, a na zewnątrz trzy place zabaw.

Projekt przedszkola powstał w Pracowni Projektowej BNS z Warszawy. Całkowita powierzchnia budynku wyniesie 3077 m kw., powierzchnia użytkowa 1721 m kw.  W nowym przedszkolu znajdzie się 10 sal edukacyjnych z zapleczem sanitarnym i magazynowym, dwie sale rekreacyjno-zabawowe – jedna o powierzchni 125 m kw. na parterze, druga o powierzchni 108 m kw. na pierwszym piętrze oraz częściowo zadaszony taras, służący jako dodatkowy plac zabaw.

Przedszkole, przeznaczone dla 250 dzieci będzie gotowe w 2014 r. Prace na budowie rozpoczną się jeszcze w tym roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Skanska. Koszt budowy przedszkola wyniesie niemal 11,5 mln zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej