Trzynaście firm chętnych do budowy toruńskiego mostu

2010-04-08 10:39
Most w Toruniu
Autor: www.most.torun.pl

Trzynastu wykonawców spełniło warunki udziału w postępowaniu na budowę mostu drogowego w Toruniu. Komisja przetargowa oceniła wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu dotyczącym "Budowy mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi".

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Toruniu, w wyniku dokonanej oceny stwierdzono, że warunki udziału w postępowaniu spełnia trzynastu wykonawców. Dwóch pozostałych zostało wykluczonych z prowadzonego postępowania. Wykluczeni oferenci to: konsorcjum Autostrada Wschodnia Sp. z o.o. i Mapa Insaat Ve Ticaret Anonim Sirketi oraz Rizzani de Echer S.p.A ubiegający się o zamówienie w ramach konsorcjum z Mostostalem Chojnice SA.

Wykonawcy wykluczeni z udziału w postępowaniu mogą wnieść odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej. Mają na to 10 dni. W przypadku złożenia odwołania, Krajowa Izba Odwoławcza będzie mieć 15 dni na jego rozstrzygnięcie.

Jeżeli nie będzie odwołań, MZD, po upływie 10 dni, zaprosi wykonawców spełniających warunki udziału w postępowaniu do składania ofert, przekazując jednocześnie Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia Publicznego.

Jak będzie wyglądał most w Toruniu? - ZOBACZ!

Most w Toruniu
Autor: www.most.torun.pl
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej