Modernizacja stacji Łódź Widzew

2010-06-28 11:10
Modernizacja stacji Łódź Widzew
Autor: PKP SA Modernizacja stacji Łódź Widzew

Zakończyła się część prac zmierzających do modernizacji stacji Łódź Widzew. Gotowy jest już jeden parking na ok. 140 miejsc postojowych oraz pętla autobusowa.

Po zamknięciu stacji Łódź Fabryczna dworzec Łódź Widzew zostanie skomunikowany z centrum miasta za pomocą trzech linii autobusowych. Budynek dworca Łódź Widzew z dnia na dzień zmienia swoje oblicze. Został rozbudowany o dodatkowe skrzydło, w którym mieścić się będą kasy biletowe, informacja dla podróżnych oraz poczekalnia.
Tereny przydworcowe staną się bardziej przyjazne podróżnym oraz zyskają na estetyce. Pojawią się ławki, kwietniki, tablice informacyjne i stojaki na rowery. Posiadacze laptopów, palmtopów oraz telefonów komórkowych będą mieli możliwość korzystania z darmowego Internetu. Zakończenie inwestycji przewidywane jest na koniec lipca.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej