Hotel Jan III Sobieski sprzedany

2007-05-23 17:39
sobieski
Autor: brak danych

Austriacka grupa inwestycyjna wraz z międzynarodowym funduszem nieruchomościowym kupiła Hotel Sobieski przy pl. Zawiszy w Warszawie. Czterogwiazdkowy Hotel Sobieski jest jednym z pierwszych ekskluzywnych hoteli w stolicy.

Hotel został kupiony przez fundusz nieruchomościowy Europa Fund II oraz austriacką grupę inwestycyjną Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG. Wraz z Sobieskim kupiły one przylegający do niego biurowiec. Hotel zostanie włączony do międzynarodowej sieci hoteli Vienna International Hotelmanagement AG.

Jan III Sobieski ma świetną lokalizację i bardzo wysoki standard obsługi. Posiada 427 pokoi, a rocznie przyjmuje 100 tys. gości. Nowi właściciele na razie nie zamierzają nic zmieniać. Nazwa, jak również ceny za nocleg pozostaną bez zmian. W przyszłości planowana jest tylko zmiana wyposażenia pokoi i centrum konferencyjnego. Cena zakupu hotelu utrzymywana jest w tajemnicy. Nieoficjalnie wiadomo, że jest to kwota rzędu 30-40 mln euro.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej