Zakończenie nowej inwestycji mieszkaniowej Neptun Ząbki pod Warszawą

2015-03-26 12:01
Neptun Ząbki - nowa inwestycja mieszkaniowa pod Warszawą
Autor: Plus3-architekci Neptun Ząbki - nowa inwestycja mieszkaniowa pod Warszawą

Kończy się budowa I etapu projektu Neptun Ząbki. Inwestor, firma Polnord informuje, że oficjalne otwarcie nowej inwestycji mieszkaniowej pod Warszawą przewidziano na kwiecień 2015

Nowa inwestycja – osiedle mieszkaniowe Neptun Ząbki prawie gotowa


Zlokalizowane 10km od centrum Warszawy, osiedle mieszkaniowe Neptun Ząbki znajduje się przy ulicy Powstańców 43, na działce o powierzchni ok. 3ha. Deweloperem nowej inwestycji mieszkaniowej jest firma Polnord. Za projekt architektury odpowiada warszawska pracownia Plus3-architekci, zaś za generalne wykonawstwo firma KB Dom.

Inwestycja mieszkaniowa w Ząbkach budowana jest w II etapach. W pierwszej fazie projektu, która właśnie się kończy, wzniesiono trzy 5-kondygnacyjne, podpiwniczone budynki, mieszczące 105 lokali o powierzchni od 35 do 116 m2. W kwietniu 2015 zostanie oficjalnie zakończony I etap budowy, a mieszkańcy będą się mogli wprowadzać do swoich mieszkań już od lipca.

Drugi etap budowy nowej inwestycji ma się zakończyć jesienią 2015. W tej części powstanie 107 lokali. Planowo, mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do mieszkań z II fazy na początku 2016. Docelowo na osiedlu Neptun Ząbki powstanie ok. 600 mieszkań. Ceny mieszkań inwestycji są dużo mniejsze, niż te w Warszawie.

Nazwa inwestycji: Neptun Ząbki
Adres inwestycji: Powstańców 43, Ząbki
Inwestor: Polnord SA
Autor projektu architektonicznego: Plus3-architekci Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: KB Dom
Planowane oddanie do użytku: I etap – kwiecień 2015

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej