Wola Tarasy. Nowe mieszkania na Woli wybuduje belgijski deweloper Batipont Immobilier

2013-05-07 16:19
Wola Tarasy. CFE buduje mieszkania na Woli
Autor: Media Metropolis Kompleks mieszkaniowy Wola Tarasy powstanie w Warszawie przy ulicy Obozowej. Nowe mieszkania na Woli wybuduje belgijski deweloper - spółka Batipont Immobilier

Spółka Batipont Immobilier Oddział Polska, jeden z wiodących belgijskich deweloperów, rozpoczyna realizację pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Waszawie - kompleksu Wola Tarasy. Inwestycja powstanie na terenie dzielnicy Wola, przy ulicy Obozowej. Generalnym wykonawcą prac została firma CFE Polska. Nowe mieszkania na Woli będą gotowe pod koniec 2014 roku.

Nowe mieszkania w Warszawie: kompleks mieszkaniowy Wola Tarasy

W ramach inwestycji Wola Tarasy powstanie sześciopiętrowy budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 159 mieszkań o powierzchni od 24 do 166 mkw. Na ostatnim piętrze zlokalizowane będą apartamenty z dużymi tarasami. Na parterze budynku dostępne będą lokale usługowe. Kompleks mieszkaniowy powstanie na warszawskiej Woli przy ulicy Obozowej 16. 

Mieszkania na Woli to pierwsza inwestycja w Warszawie belgijskiego dewelopera Batipont Immobilier S.A. Oddział w Polsce (BPI). Generalnym wykonawcą obiektu została spółka CFE Polska. Prace budowlane rozpoczną się w maju 2013 r.

Nowe mieszkania w Warszawie, które powstaną w ramach kompleksu mieszkaniowego Wola Tarasy, będę gotowe pod koniec 2014 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej