Wiślane Ogrody na Żoliborzu

2007-05-29 17:03
Wiślane Ogrody
Autor: brak danych

W bliskim sąsiedztwie Kępy Potockiej i Lasku Bielańskiego na warszawskim Żoliborzu rozpoczyna się budowa nowego osiedla - Wiślanych Ogrodów. Inwestorem jest Star Investment sp. z o.o., generalnym wykonawcą - Karmar SA.

Na terenie inwestycji trwają już prace przygotowawcze. Osiedle ma być gotowe w maju 2007 roku. Wiślane Ogrody będą budowane w systemie "pod klucz". Łącznie powstaną 293 apartamenty o zróżnicowanym metrażu - od 42,1 do 244.9 m.kw. Wszystkie apartamenty będą miały balkony lub loggie, a mieszkania na parterze - ogródki wychodzące na dziedziniec. Apartamenty na najwyższych piętrach będą miały tarasy. Na najniższych kondygnacjach budynku zaplanowano klub sportowy. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemne garaże. Osiedle będzie całodobowo strzeżone.

Star Investments sp. z o.o. to grupa kapitałowa, która powstała w wyniku konsolidacji firm i inwestorów prywatnych w celu realizacji projektów budowlanych na terenie Europy (m.in. w Czechach i na Węgrzech). Obecnie grupa zatrudnia ponad 600 osób, a jej łączny roczny obrót przekracza 90 mln dolarów. Firma Karmar SA powstała w 1997 roku; początki działalności sięgają roku 1991, kiedy Karmar działał jako spółka cywilna.

Czytaj więcej