Warszawskie Osiedle Wilno: kolejne mieszkania już w sprzedaży

2010-12-02 12:23
Osiedle Wilno, Warszawa
Autor: Dom Development S.A. Osiedle Wilno, Warszawa

Dom Development S.A. rozpoczął budowę oraz sprzedaż dwóch kolejnych budynków Zaułka Bernardyńskiego i Zaułka Oranżeryjnego na osiedlu Wilno (rejon ul. Klukowskiej na warszawskim Targówku Elsnerowie, w sąsiedztwie Zacisza). Wszystkie mieszkania dostępne są w programie "Rodzina na swoim".

Zaułek Bernardyński i Zaułek Oranżeryjny to kolejne 84 mieszkania (najmniejsze: 46,6 m2, największe: 74,8 m2), co oznacza, że łącznie z wprowadzonymi w październiku budynkami Zarzecze i Wilenka liczba mieszkań w budowie na tym osiedlu wynosi obecnie 214. Mieszkania wybudowane w drugiej fazie I etapu zostaną przekazane do użytku pod koniec I półrocza 2012 r.

Zobacz koniecznie: Osiedle Wilno: tysiące nowych mieszkań na Targówku

Wszystkie mieszkania na osiedlu Wilno dostępne są w programie "Rodzina na swoim". Klienci mają również możliwość skorzystania z profesjonalnej porady kredytowej pracowników Działu Doradztwa Kredytowego Dom Development, którego działanie legitymizuje pozytywna rekomendacja Komisji Nadzoru Finansowego. Specjalnie dla przyszłych mieszkańców Osiedla Wilno, Dom Development wprowadził wyjątkowy program Wsparcia Kredytowego START, dzięki któremu miesięczna rata kredytu będzie wynosić nawet kilkaset złotych.

Przedział cenowy mieszkań będzie kształtował się od 6080 do 6850 zł/m2. Pod obecnym etapem inwestycji znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej w sumie 95 miejsc garażowych w cenie 28 000 zł. Dodatkowo w hali garażowej oraz na piętrach zaplanowano ogółem 42 komórki lokatorskie w cenie 6000 zł.

Autorem projektu osiedla Wilno jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci, natomiast generalnym wykonawcą pierwszych budynków firma Erbud S A.

Wieloetapowe osiedle zakłada budowę nowoczesnego miasteczka. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zakłada realizację w tym rejonie ponad 5000 mieszkań. Natomiast w perspektywie kilku najbliższych lat, Dom Development S.A. wybuduje w tym miejscu około 2000 mieszkań. Pierwszymi budowanymi rejonami osiedla są budynki Zarzecze oraz Wilenka, w których zaplanowano 130 mieszkań.
W pobliżu osiedla Dom Development zbuduje do 2013 r. stację kolejową o nazwie Warszawa Zacisze-Wilno.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej