Warszawa: nowe mieszkania na Białołęce - osiedle mieszkaniowe wybuduje Unidevelopment

2011-07-11 13:06
Nowe mieszkania na Białołęce: osiedle mieszkaniowe Warszawa
Autor: Unidevelopment Sp. z o.o.

Firma Unidevelopment złożyła wniosek o pozwolenie na budowę osiedla mieszkaniowego na warszawskiej Białołęce. Nowe mieszkania powstaną przy ulicy Berensona. Osiedle mieszkaniowe będzie tworzyć 9 wielorodzinnych budynków, które zostaną oddane do użytku w listopadzie 2012 roku.

Osiedle mieszkaniowe na ulicy Berensona

Projekt osiedla przygotował mgr inż. arch. Rafał Bujnowski z firmy projektowej AKCENT Sp. z o.o.

Nowe osiedle mieszkaniowe Unidevelopment zostanie dopasowane do charakteru okolicy, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Zgodnie z planem miejscowym powstaną tu trzykondygnacyjne budynki, zajmujące do 30% terenu. Teren na którym powstanie osiedle mieszkaniowe jest własnością Unidevelopment. Firma planuje zagospodarować wolną przestrzeń tworząc m.in. 2 place zabaw, ogródki, trawniki i alejki z ławkami.

W budynkach dwupietrowych będą zainstalowane windy. Wysokość mieszkań wyniesie 2,74 m. Każde z 166 mieszkań o powierzchni od 34 do 82 mkw. będzie dysponowało tarasem lub loggią. Powierzchnia użytkowa wszystkich 9 budynków to 8 608 mkw.

Unidevelopment planuje rozpocząć prace budowlane we wrześniu 2011 roku. Wtedy też ruszy sprzedaż mieszkań. Spółka planuje rozpocząć przekazywanie pierwszych lokali w listopadzie 2012 roku.

Unidevelopment podejmie decyzję o wyborze generalnego wykonawcy po wydaniu i uprawomocnieniu się pozwolenia na budowę.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej