Warszawa mieszkaniami stoi

2007-08-31 12:49
Arlet House
Autor: brak danych

Od II kwartału 2007 roku trwa sprzedaż mieszkań w powstającym na warszawskiej Ochocie Arlet House. Jest to nowa inwestycja firmy OKAM. Generalnym wykonawcą została spółka Karmar.


Projekt obiektu został wykonany przez dwie pracownie architektoniczne PRC Architekci oraz BARchitektura. Zakłada on duże drewniane okna i szklane balustrady, które pozwalają na idealne wkomponowanie budynku w najbliższe otoczenie. Ponadto elewacja na najniższym poziomie zostanie w całości wykonana z naturalnego kamienia.

Cały budynek będzie się składał z 9 pięter, na których łącznie będzie 189 mieszkań o powierzchni od 38 do 126 m kw. Do każdego lokalu przewidziano miejsce w garażu podziemnym. Dodatkowe do każdego mieszkania na parterze będzie przynależał ogródek.
Niezaprzeczalną atrakcją Arlet House jest wewnętrzny zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.
Obiekt jest położony nie tylko blisko terenów zielonych, ale również w pobliżu stoku narciarskiego, tras rowerowych pozwalających na czynną rekreację i wypoczynek na świeżym powietrzu. Natomiast dobra infrastruktura komunikacyjna zapewnia łatwy dojazd do centrum stolicy.

Czytaj więcej