Villa Poema: inwestycja mieszkaniowa na warszawskim Żoliborzu

2010-12-02 8:51
Villa Poema, Warszawa
Autor: Hochtief Polska Villa Poema, Warszawa.

HOCHTIEF Polska rozpoczął realizację projektu mieszkaniowego Villa Poema przy ul. Krasińskiego w Warszawie. Jest to pierwsza inwestycja realizowana na rynku polskim w tzw. formule FormArt.

Oznacza ona organizację całego procesu inwestycyjnego przez HOCHTIEF Polska. W połowie listopada br. rozpoczęła się promocyjna przedsprzedaż mieszkań. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na pierwszą połowę  2011 r., a ich zakończenie na trzeci kwartał 2012 r.

Villa Poema to pięciopiętrowy budynek, w którym znajdą się 42 mieszkania. Kameralny charakter obiektu, zieleń najbliższego otoczenia, bliskość centrum miasta oraz galerii handlowej „Arkadia”, jak również specyficzna atmosfera Żoliborza to charakterystyczne atuty projektu. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej 2690 mkw. oferuje mieszkania wielkości od 39 do 92 mkw. Lokale usługowe na parterze zajmą  około 340 mkw. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano wysokie na 3 metry apartamenty z obszernymi tarasami lub balkonami wychodzącymi na stronę południową. Apartamenty zostały przystosowane do zainstalowania klimatyzacji. Do każdego mieszkania przewidziano podziemne miejsce garażowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestor: HEPOLICO Investments Sp. z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej