Villa Galicja już w sprzedaży

2010-01-18 11:59
Villa Galicja
Autor: materiały od: Kostrzewa PR

Rozpoczęto sprzedaż lokali w krakowskim projekcie mieszkaniowym Villa Galicja realizowanym przez austriacką spółkę UBM. Budynek zostanie ukończony w I kwartale 2011 roku. W inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Dominikanów będą 72 mieszkania.

Villa Galicja to, obok Oazy Kampinos w podwarszawskich Małocicach i Ogrodach Bielańskich pod Wrocławiem, kolejna realizowana przez UBM inwestycja mieszkaniowa. Czterokondygnacyjny budynek powstaje ok. 4 km od Rynku i 2,5 km od Dworca Głównego. 
Villa Galicja graniczyć będzie z dwuhektarowym parkiem osiedla Zaczarowanej dorożki, na terenie, którego mieści się plac zabaw. W okolicach znajdują się także kompleksy biurowe - Rondo Business Park i Quattro Business Park.
Villa Galicja to 72 mieszkania o powierzchni od 32 do 120 m2. Do każdego będzie przynależeć komórka lokatorska. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie dodatkowe pomieszczenie w postaci tzw. "wózkowni" na wózki dziecięce, rowery oraz sprzęt sportowy. We wszystkich lokalach wyłącznie ściany zewnętrzne będą ścianami nośnymi, co pozwoli na dowolne aranżowanie przestrzeni zgodnie z życzeniem mieszkańców. Do lokali parterowych przypisane zostaną ogródki (w przypadku niektórych lokali - dwustronne), natomiast do mieszkań na wyższych piętrach - balkony. Na ostatnim piętrze znajdą się najwyższe mieszkania. Za sprawą antresol ich wysokość sięgnie 4,5 m. Lekka konstrukcja drewnianych schodów oraz spore przeszklenia umożliwią również inną aranżację przestrzeni, np. ogród zimowy. 
Elewacja budynku będzie wykończona piaskowcem, balustrady balkonów - szkłem, natomiast okna mieszkań zostaną osłonięte drewnianymi roletami. Do budynku prowadzić będą dwie bramy wjazdowe: od ulicy Kaczary oraz ulicy Dominikanów, która zostanie specjalnie przebudowana przed oddaniem budynku.
Villa Galicja zlokalizowana jest w dzielnicy Prądnik Czerwony. Na jej obszarze znajdują się szkoły podstawowe, przedszkola, szkoły średnie. W sąsiedztwie odnaleźć można również infrastrukturę sportową, w tym park wodny oraz korty tenisowe i boiska.

Czytaj więcej