Villa Aqua

2008-10-24 14:20
Villa
Autor: Polimeni International

W Juracie przy ulicy Wojska Polskiego - głównej ulicy miasta, powstanie apartamentowiec Villa Aqua. Przeszklone części będą dobrze komponować się z charakterem nadmorskiej miejscowości.

Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 1105 m2, położonej w pobliżu popularnej promenady ciągnącej się od Zatoki Puckiej aż do otwartego morza. Villa Aqua będzie składała się z trzech kondygnacji, na których zostanie rozmieszczonych 15 mieszkań. Będą miały od 24 do 46 m2. W budynku znajdować się będą winda panoramiczna i podziemny garaż. Na terenie zaprojektowano niskie krzewy ozdobne, a także sosny i pergole. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 593 m2.
Generalnym wykonawcą została firma Strabag sp. z o.o. i według kontraktu zakończy budowę w maju 2009 r. Projekt Villi powstał w Pracowni Projektowej Teresy Janowicz we Władysławowie.

Koszt inwestycji wyniesie 4 mln zł. Jest to pierwsza inwestycja mieszkaniowa inwestora - firmy Polimeni International.
Jednak już wiadomo, że nie będzie ostatnią tego typu. Firma planuje budowę kolejnego apartamentowca - w Pucku. Powstanie tam 200 lokali. Aktualnie trwają prace nad projektem architektonicznym. Działka położona jest nad samym morzem, co czyni inwestycję bardzo atrakcyjną. Prace rozpoczną się dopiero w przyszłym roku.

 

wrzesień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej