Villa Aqua

2008-10-24 14:20
Villa
Autor: Polimeni International

W Juracie przy ulicy Wojska Polskiego - głównej ulicy miasta, powstanie apartamentowiec Villa Aqua. Przeszklone części będą dobrze komponować się z charakterem nadmorskiej miejscowości.

Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 1105 m2, położonej w pobliżu popularnej promenady ciągnącej się od Zatoki Puckiej aż do otwartego morza. Villa Aqua będzie składała się z trzech kondygnacji, na których zostanie rozmieszczonych 15 mieszkań. Będą miały od 24 do 46 m2. W budynku znajdować się będą winda panoramiczna i podziemny garaż. Na terenie zaprojektowano niskie krzewy ozdobne, a także sosny i pergole. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 593 m2.
Generalnym wykonawcą została firma Strabag sp. z o.o. i według kontraktu zakończy budowę w maju 2009 r. Projekt Villi powstał w Pracowni Projektowej Teresy Janowicz we Władysławowie.

Koszt inwestycji wyniesie 4 mln zł. Jest to pierwsza inwestycja mieszkaniowa inwestora - firmy Polimeni International.
Jednak już wiadomo, że nie będzie ostatnią tego typu. Firma planuje budowę kolejnego apartamentowca - w Pucku. Powstanie tam 200 lokali. Aktualnie trwają prace nad projektem architektonicznym. Działka położona jest nad samym morzem, co czyni inwestycję bardzo atrakcyjną. Prace rozpoczną się dopiero w przyszłym roku.

 

wrzesień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej