Victoria Dom rozpoczyna nową inwestycję na Targówku w Warszawie

2015-05-19 14:24
Nowa inwestycja na warszawskim Targówku – osiedle mieszkaniowe Przy Parku
Autor: HSH Projekty Nowa inwestycja na warszawskim Targówku – osiedle mieszkaniowe Przy Parku

Rozpoczęła się budowa i jednocześnie sprzedaż mieszkań nowej inwestycji na warszawskim Targówku. Osiedle mieszkaniowe Przy Parku powstanie w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego. Inwestorem jest spółka Victoria Dom.

Victoria Dom rozpoczęło nową inwetsycję. Będą również Mieszkania dla Młodych.

Nowa inwestycja o nazwie Osiedle Przy Parku powstanie przy ul. Rembielińskiej na warszawskim Targówku. Kompleks składać się będzie z trzech 8-piętriowych budynków, a w nich  2, 3 oraz 4 pokojowe mieszkania o powierzchni od 30 do 84m2. Lokali będzie w sumie 127, w tym mieszkania dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych (MdM). Inwestorem Osiedla Przy Parku jest Victoria Dom, zaś generalnym wykonawcą firma BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia HSH PROJEKTY.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie również parking podziemny, a w nim 111 miejsca postojowe i komórki lokatorskie o powierzchni od 3,15 m2 do 5,6m2. Potencjalnych klientów mogą zachęcić wyjątkowo duże balkony – nawet po 2 lub 3 w niektórych mieszkaniach, oraz fakt, że lokale na dwóch ostatnich kondygnacjach nowej inwestycji będą mieć 3 metry wysokości. Ceny mieszkań wynoszą od 6400 do 6800 zł/m2 w lokalach standardowych (2,65 m) oraz od 7000 do 7200 zł/m2 na kondygnacjach podwyższonych (3m). Inwestycja zlokalizowana będzie w okolicy Parku Bródnowskiego, ok. 100 metrów od przystanków autobusowych i przystanku tramwajowego, a także niedaleko planowanej stacji II linii metra.

Inwestycja Osiedle Przy Parku ruszyła w maju 2015. Pierwszym etapem jest realizacja budynku 1, zaś kolejne dwa obiekty będą wprowadzane do budowy i sprzedaży sukcesywnie. Zakończenie budowy osiedla planowane jest na grudzień 2016, natomiast oddanie do użytku ma nastąpić do marca 2017.

Nazwa inwestycji: Osiedle Przy Parku
Adres inwestycji: ul. Rembielińska, Targówek, Warszawa
Inwestor: Victoria Dom SA
Projekt architektoniczny: HSH PROJEKTY SC
Generalny wykonawca: BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
Początek realizacji: maj 2015
Planowane oddanie do użytku: marzec 2017
Powierzchnia mieszkań: od 30 do 84m2

Czytaj więcej