Trwa realizacja budynku mieszkalnego City Corner na warszawskim Ursynowie

2015-12-22 13:27
City Corner
Autor: materiał prasowy Budynek mieszkalny City Corner Warszawa Ursynów

Spółka Novdom podpisała kontrakt z firmą Totalbud na generalne wykonawstwo konstrukcji budynku mieszkalnego City Corner. Projekt obiektu wykonała pracownia Kaps Architekci.

Budynek City Corner powstaje przy ul. Dzwonniczej w Warszawie. Firma Totalbud wykona wszystkie prace żelbetowe oraz mury, do stanu surowego. Obiekt powstaje na działce o powierzchni 1252 m². Łączna powierzchnia terenu inwestycji wynosi 1452 m², z czego powierzchnia zabudowy to 675 m². Budynek będzie miał cztery kondygnacje nadziemne na których będzie 27 mieszkań oraz dwie podziemne z 44 miejscami postojowymi. Na parterze znajdą się trzy lokale usługowe.
Budynek zaprojektowany jest w kształcie litery L, z ciekawie pochylonymi i podciętymi ścianami w narożnikach. Pokrycie dachu oraz wentylowana elewacja wykończone będą płytami włókno-cementowymi. Cechą charakterystyczną obiektu będą elewacje z niesymetrycznie rozmieszczonymi oknami. Prace przy inwestycji przebiegają zgodnie z harmonogramem. Osiągnięcie stanu surowego otwartego planowane jest na połowę stycznia 2016, natomiast zakończenie zakontraktowanych prac konstrukcyjnych na marzec 2016.

City Corner
Autor: materiał prasowy Budynek mieszkalny City Corner Warszawa Ursynów
City Corner
Autor: materiał prasowy Końcowy etap budowy płyty poziom zero City Corner Warszawa

Nazwa inwestycji: City Corner
Lokalizacja: Warszawa, ul. Dzwonnicza
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Novdom
Generalny wykonawca: Totalbud
Projektant: Kaps Architekci
Liczba kondygnacji: 4
Liczba mieszkań: 27
Liczba miejsc parkingowych: 44
Rozpoczęcie budowy: 2015
Zakończenie budowy: marzec 2016

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej